دانلود بازی Krystopia Novas Journey برای کامپیوتر


بازی Krystopia Novas Journey را می‌توان یک سفر ماجراجویانه هیجان انگیز در دنیایی پر از معماهای گسترده دانست. شما باید در دل این سرزمین مرموز حرکت کرده و رازهای جذابی را کشف کنید. کشف این رازها پایان کار نیست و علاوه بر آن باید برای پیشروی در داستان بازی، آن‌ها را حل کنید. بازی از سه فصل گسترده و زیبا تشکیل شده است و شما در نقش یک کاوشگر فضایی، سفر حماسی خود را شروع خواهید کرد. ساکنین کریستوپی منتظر شما هستند و از طریق ملاقات با آن‌ها، راز و رمزهای بسیاری را از درگیری‌های پیرامون این سیاره خواهید فهمید. در دل این ماجراجویی‌ها، یکسری انتخاب‌های اخلاقی هم وجود دارد که طرفین ماجرا باید به آن‌ها توجه کرده و نحوه پیشبرد داستان بازی را تعیین کنند. این انتخاب‌ها بسیار حیاتی است و می‌تواند روی شخصیت شما تاثیر بگذارد. محیط بازی سرشار از سفر به ناشناخته‌ها است و بنابراین یک سری معماهایی را خواهید دید که شگفت انگیز هستند و تاکنون نمونه‌ای از آن‌ها را ندیده‌اید. شما با تلاش و انگیزه باید در صدد حل آن‌ها باشید و ببینید که سرنوشت‌تان به چه روندی دچار خواهد شد.

Krystopia Novas Journey PC-DOGE

دانلود-بازی-Krystopia-Novas-Journey

مطالب مرتبط

بازی Krystopia Novas Journey را می‌توانید دنباله‌ای مستقل برای بازی Krystppia: A Puzzle Journey دانست که شخصیت‌هایی با محور داستان آن خواهد داشت. معماهای خلاقانه‌ای را در بازی می‌بینیم که ماجراهای معمایی آن را تکمیل خواهد کرد. محیط بازی تعاملی و بسیار زیبا است و یقینا از قدم گذاشتن در آن احساس خوبی خواهید داشت. پاداش‌های خود را می‌توانید جمع‌آوری کرده و از آن برای رسیدن به جنبه‌های دیگر بازی استفاده کنید. موسیقی بازی نیز همه جانبه و بسیار گیرا است و تجربه نوینی به شما خواهد داد. حیوان خانگی به نام Skrii هم به دنبال شما راه خواهد افتاد و می‌توانید از وی کمک بگیرید.

info

Krystopia: Nova’s Journey is a captivating new puzzle adventure where you’ll explore and solve your way through a mysterious land full of intriguing secrets. Divided over three expansive and beautifully crafted chapters, you, in the role of space explorer Nova Dune, will be taken on an epic journey where she will meet and learn about the inhabitants of Krystopia, it’s mysteries and the conflict surrounding the mesmerizing planet. Ultimately you will face moral choices and choose sides.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or higher
Processor: 2.8 GHz Dual Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Video card with 1024MB of VRAM
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code