دانلود بازی Levelhead برای کامپیوتر


در بازی Levelhead وظیفه دارید که ربات GR-18 را در هر شرایطی به مقصد نهایی خود برسانید. مراحل از سختی بسیاری برخوردارند و شما باید تمرین‌های نامحدودی را برای ارزیابی محدودیت‌های آن داشته باشید. مانند تمام بازی‌های این سبک، شما می‌توانید مراحل اختصاصی خود را در بازی ایجاد کنید و به ربات این امکان را بدهید که با مهارت از آن‌ها عبور کند. سیستم‌های قدرتمند و جذابی در بازی وجود دارد که توسط Employe ایجاد شده است و مشابه آثار قبلی این استودیو، حتی می‌توانید مراحل ایجاد شده توسط دیگر بازیکنان را نیز تجربه کرده و به‌آن‌ها امتیاز بدهید. در ابتدا بیش از ۹۰ سطح را می‌بینیم که به‌صورت دستی ایجاد شده است و چالش‌های شگفت‌انگیزی را برای علاقه‌مندان خود فراهم می‌کند. این مراحل هرکدام زاییده خلاقیت یک فرد هستند و شما با دیدن آن‌ها می‌توانید ایده بگیرید.

Levelhead PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Levelhead

مطالب مرتبط

بازی Levelhead صدها المان‌ مختلف از دشمنان گرفته تا تله‌ها، مسیرها و سوئیج‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد و محدودیتی از نظر ابزاری برای طراحی چنین مراحلی نخواهید داشت. بدین ترتیب باید برنامه‌ریزی درستی انجام داده و با صدها آزمون و خطا، در نهایت بتوانید مرحله خود را بسازید. فراموش نکنید که حتی می‌توانید موسیقی و قدرت‌های مجاز استفاده شده در هر مرحله را تعیین کرده و رنگ و بوی متفاوتی به تجربه‌ی بازیکنان بدهید. می‌توانید یک ماجراجویی گسترده را در خلال این مراحل تعریف کرده و اوج خلاقیت خود را به نمایش گذارید. بازی پر از چالش‌های هیجان انگیز و خنده دار است و کنترل ربات GR-18 می‌تواند زیباتر و اعتیادآورتر از چیزی باشد که انتظارش را دارید. می‌توانید برخی از بازیکنان که خلاقیت بالایی در طراحی مرحله دارند را دنبال کرده و مراحل آن‌ها را بازی کنید. در سرتاسر جهان بازیکنانی هستند که این بازی هیجان انگیز را تجربه می‌کنند و شما نیز می‌توانید به جمع آن‌ها بپیوندید.

 

info

EMPLOYEEEEEE! The Bureau of Shipping is the galaxy’s premiere package delivery corporation. For hundreds of years, our customers have trusted us to deliver their goods, real good. And now you get to be part of that delivery magic.

As a new Employee to the Levelhead Division, you are responsible for training your very own GR-18 delivery robot for every possible delivery scenario. Create L.E.V.E.L.s, or “”Limited Exercises for eValuating employEe Limitations””, with the intuitive Level editor in the Workshop, then publish them for the whole world to experience.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8/8.1, 10

Processor: 2.0 Ghz

Memory: 2.5 GB RAM

Graphics: 128mb Video Memory

DirectX: Version 9.0

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code