دانلود بازی Littlewood برای کامپیوتر


بازی Littlewood شما را در نقش یک جادوگر دنیای تاریکی قرار داده و باید ماموریت‌های خود را برای رسیدن به دنیایی پر از صلح انجام دهید. این کار البته هزینه خواهد داشت و نمی‌توانید همه چیز را بیاد بیاورید. قهرمان بازی در دنیایی به نام Solemn حضور دارد و باید جای جای آن را کشف کنید. جنگل‌های مسحور شده، شهرهایی با تمدن مختلف و غارهایی که از معادن تاریک تشکیل شده‌اند، محیط‌های جالب بازی را به شما یادآور خواهند شد. این مناطق جزو محدود کان‌هایی هستند که می‌توانید به بازدید آن‌ها پرداخته و از گشت و گذار در آن لذت ببرید. در ادامه شما با شخصیتی به نام Townsfolk دیدار خواهید کرد و باید او را متقاعد کنید که در شهر شما باقی بماند. ملاقات شما با وی، خیلی از خاطرات گذشته شما را یادآوری خواهد کرد و همین موضوع هم یک پیشرفت کلی برای شما خواهد بود.

Littlewood PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Littlewood

مطالب مرتبط

در بازی Littlewood می‌توانید شهر خود را سفارشی سازی کرده و به صید ماهی و استفاده از محصولات رودخانه خواهید پرداخت. باید تا می‌توانید ساختارهای جدیدی از بازی را گشوده و شهر خود را به زیباترین شکل ممکن طراحی کنید. این بازی در ارتفاعات جریان دارد و برای رسیدن به برخی از المان‌ها، باید قوانین بازی را رعایت کنید. روابط خود را باید با شخصیت همراه خود بهبود داده و به این دلیل‌ها را بدهید که در شهر شما باقی بماند. در چنین شرایطی است که می‌توانید مسیرهای ارتباطی جدیدی را با وی کشف کنید. بازی المان‌های سرگرم کننده‌ای دارد و می‌توانید موارد موردنیاز خود را جمع آوری کنید. مهارت‌های زیادی را کسب کرده و از درخت مهارت استفاده کنید. ماهیگیری یکی از المان‌های سرگرم کننده بازی است و در کنار آن می‌توانید به کشاورزی نیز بپردازید. صنایع دستی ساخته و از آن برای تزئین شهر خود استفاده کنید. بدین ترتیب خلاقیت شما هم، جزوی از روند موفقیت در بازی خواهد بود.

info

You defeated the Dark Wizard. The world of Solemn is finally at peace, but at what cost? You can’t quite remember…

Explore the vast world of Solemn. Enchanted Forests, Bustling Fishing Towns, & Dark Mining Caves are some of the few places to visit. Meet Townsfolk and convince them to stay in your town. Perhaps meeting people will unlock your memories of the past… Collect rare items and materials found across the world and bring them back to your town for selling and crafting!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10

Processor: 2.0 Ghz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 256mb Video Memory, capable of OpenGL 2.0+ support

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code