دانلود بازی Meeple Station برای کامپیوتر


Meeple Station درواقع یک ایستگاه فضایی ایزومتریک با گرافیک پیکسلی است که شما در آن مدیریت سازه‌ها را برعهده گرفته و یک شبیه‌ساز مدیریتی تمام عیار را تجربه می‌کنید. بازی شما را در محافظه قلعه‌ها قرار داده است و باید از این ایستگاه فضایی استفاده کرده و یک پایگاه با استخوان‌ها ایجاد کنید. این ایستگاه فضایی مملو از افرادی است که فعالیت‌های متعدد دارند و احتمالا هم خیلی از آن‌ها را فراموش خواهید کرد. شما ابتدا باید یکی از جناحین بازی را انتخاب کرده و سپس با قرارگیری در یکی از سیارات، کار خود را شروع کنید. رفته رفته منظمی شمسی تکمیل خواهد شد و می‌توانید شرایط اولیه کار را محیا کنید. پایه و اساس بازی روی نسخه‌های متفاوتی پیاده‌سازی شده است که سازندگان برای مدت‌ها روی آن‌ها کار کرده‌اند. تغییرات بزرگی در این نسخه‌ها می‌بینیم و بازی رفته رفته پخته‌تر شده است.

Meeple Station PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Meeple-Station

بازی Meeple Station یقینا زمان زیادی برای نشان دادن خودش نیاز دارد و باید پیشرفت کرده و به جاهای اصلی کار برسید. این بازی را می‌توانید در اوقات فراغت خود و با آرامش دنیال کنید. نیروگاه‌های خود را در اقصی نقاط این منظومه بسازید و با سفینه‌های فضایی، امکان رفت و آمد به آن‌ها را داشته باشید. همه چیز در حالت مینیمال قرار دارد و به‌راحتی می‌توانید با بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی، چیزی را که ساخته‌اید مشاهده کنید. غراموش نکنید که صبر و حوصله در بازی اهمین زیادی دارد. یک تسک پر از المان‌های متنوع در اختیار شما قرار دارد تا جهان منظومه شمسی را تکمیل کنید. هر ساز‌ه‌ی شما به زمان نیاز دارد تا تکمیل شود. المان‌های بازی را می‌توانید در اندازه‌های دقیق ایجاد کرده و نظم و نظام خاصی را در چنین جهانی برقرار کنید. قرار است با جوامع مختلف جنگیده و بمب‌های خود را روی سر آن‌ها بترکانید. سیاره‌های دیگری را هم می‌توانید تصرف کرده و ساخت و ساز را در آن‌جا شروع کنید.

info

Meeple Station is an isometric pixel-art space station building and management sim that takes inspiration from games in the vein of Dwarf Fortress and Rimworld. Build a space station up from bare-bone essentials and a skeleton crew, into a bustling metropolis of activity filled with so many Meeple you’ll probably forget about a few of them. You picked a great time to hop on board as we’re just dropping our major Planets Update just now, which will have your Meeple expanding across the solar system. It’s in an early state, but it’s the foundation for a summer full of huge feature releases we’ve been working on and are very excited to share with you! The big recent changes we’ve added are also part of the bedrock of what is to come. Heee!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8 or Higher

Processor: 1.2 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Minimal

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Minimal

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code