دانلود بازی miniLAW Ministry of Law برای کامپیوتر


در بازی miniLAW Ministry of Law شما نقش یک پاسبان، افسر نخبه وزارت و یک قانون مدار را برعهده دارید که قصد دارید با جنایاتی که در شهر روی می دهد مقابله کنید. در آینده اتفاقات زیادی بشریت را به سوی نابودی خواهد برد و شما به عنوان یکی از نیروهای موثر باید در مقابل آن ها قرار بگیرید. سلاح های کشنده خود را بیرون بکشید و سعی کنید که اگر دیپلماسی جواب نداد به زور متوسل شوید. افراد بد در شهر جولان می دهند و زندگی را برای مردم عادی سخت می کنند. شما باید عناصر را یک به یک در کنار هم دیگر قرار دهید و امتیازهای بزرگ را کسب کنید. این امتیازها را در ارتقا سلاح ها به شما کمک می کند و می توانید ماژول های خود را بدین ترتیب ارتقا دهید.

miniLAW Ministry of Law PC PROPER-SiMPLEX

دانلود-بازی-miniLAW-Ministry-of-Law

بازی miniLAW Ministry of Law توانایی مبارزاتی شما را می سنجد و می توانید مناقشات فوق بشری را به صلح هدایت کنید و نیروهایی که در خلاف این روند حرکت می کنند را نابود کنید. مسلما باید بدانید که شما نیز از مافوق خود دستور می گیرید و باید در راستای اهداف والای کشور حرکت کنید. داستان بازی به صورت متن نقش می بندد و می توانید آن را دنبال کنید تا در جریان باشید. گیم پلی پلتفورمر بازی تا مدت ها شما را سرگرم خواهد کرد و کم کم باید حرکات آکروباتیک و سریع را سرلوحه کاری خود قرار دهید. در این بازی نیروها از تاریکی به سمت شما حمله می کنند و نمی توانید پیش بینی درستی از زمان های حیاتی در بازی داشته باشید. طراحی بازی مخصوصا از جنبه موسیقی، شباهت زیادی به آثار قدیمی دارد و حس و حال جذابی را در خلال عبور از مراحل برای شما تداعی خواهد کرد. حرکت خود را ادامه دهید و فراموش نکنید که دشمن از هر جهتی می تواند شما را غافلگیر کند و پس باید همواره خشاب خود را پر نگه دارید.

info

In miniLAW, you take the role of a Constable, an elite officer of the Ministry of Law. Roam the dystopian future city of New Babel, Mankind’s Last Hope, in search of crimes in progress. Use lethal weapons, non-lethal force, and diplomacy to take down bad guys.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel or AMD Dual Core CPU

Graphics: Intel HD 5500, GeForce 720,or Radeon HD 5570

DirectX: Version 9.0

Storage: 80 MB available space

Additional Notes: 1 GB RAM

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: Intel i7

Graphics: (Integrated): Intel HD Graphics or AMD (formerly ATI) Radeon HD Graphics (Discrete): Nvidia GeForce GTX 760 (or greater) or AMD Radeon HD 7600 (or greater)

DirectX: Version 10

Storage: 80 MB available space

Additional Notes: 4GB RAM

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code