دانلود بازی Mist Hunter برای کامپیوتر


Mist Hunter یک بازی شوتر سریع در سبک Roguelike است که یک سم جادویی و کشنده را در رگ‌های شما جاری می کند. هیچ درمانی برای این سم وجود ندارد و قلب شما در عرض ۹۰ ثانیه از کار خواهد افتاد. با دشمنان خود مبارزه کرده، بالاتری امتیاز را کسب و پادزهر را پیدا کنید. سلاح‌های جادویی غیرمعمول در اختیار شما قرار می گیرند، ۱۰۰ تروفی که سبک بازی شما را عوض می‌کنند کسب خواهید کرد و در ۷ منطقه نبردهای خواهید که همگی برای تست مهارت های شما ساخته شده اند. شخصیت اصلی بازی یک جوان بی پروا است که در Dark Mist رها شده است و باید تا قبل از رسیدن به ثانیه‌ی نودم، پادزهر را پیدا کند. پادزهر می تواند روند ایستادن قلبش را کندتر کند، اما کاملا موقتی خواهد بود.

Mist Hunter PC-PLAZA

تصاویر-بازی-Mist-Hunter

در نبردهای بی‌رحمانه بازی Mist Hunter به‌صورت مدام می توانید از سلاح های خود استفاده کنید. تقریبا تمام دشمنان بازی از شما ضعیف تر هستند و از نوعی Mist استفاده می کنند تا روند نابودی شان را به تاخیر بیندازند. سیستم Fluid بازی سبب می شود که درجه بالایی از آزادی را در عملیات اکشن خود داشته باشید و پرش‌های بلندتری را تجربه کنید. این سیستم را می توانید ارتقا دهید و بیش از ۱۰۰ مورد از قابلیت های خود را تغییر دهید. پاورآپ های قدرتمند بازی در نبردهای سخت به شما کمک می کند. دشمنان شما طراحی عجیبی دارند و موجواتی از جهان های دیگر هستند که توسط Mist آلوده شده اند. سیستم کومبوها برای نشان دادن تسلط و سبک مبارزه شما به‌کار می رود و ۱۲ سلاح جادویی هم به شما داده شده است. هرکدام از سلاح ها دارای نقاط قوت و ضعف خودشان هستند که باید شناسایی کنید. در سخت ترین نبردها باید بدانید که چه سلاحی کاربرد بیشتری دارد و کدام کومبوها قابلیت اجرا کردن دارند. یک اشتباه می تواند در نهایت زهر را روی بدن شما کارساز کند.

info

Mist Hunter is a blistering fast rogue-like arena shooter. A deadly magic poison runs through your veins, there is no cure and your heart will stop beating in 90 seconds. Fight your enemies, get the highest score and collect antidote to keep going. Unusual magic weapons, 100 of trophies that change the playstyle, 7 arenas that will put your skills to test.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or later

Processor: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GT 1030 2GB / Radeon RX 550

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code