دانلود بازی Muse Dash – Nanahira Festival برای کامپیوتر


سه ملکه زیبایی در بازی Muse Dash جضور دارند و قرار است که با حرکات خودشان جهان بازی را تعمیر کنند و به وضعیت قبلی بازگردانند. این درواقع دنیایی ترکیبی است که شامل حرکات پارکور و موزیکال است و از آدرنالین مضاعف پر شده است. مسیر و هدف خود را مشخص کنید و انگشتان خود را با سرعت حرکت دهید. رقص با موزیک تنها کاری است که باید انجام دهید و از طریق ارتقاهای مورد علاقه به حرکات رمانتیک بیشتر روی آورید. مراقب باشید که موانع سر راه شما قرار نگیرند و همواره به دقت به چپ و راست متمایل شوید. بازی جلوه بصری کاملی است که علاقه مندان بازی های فانتزی آن را بهتر درک می کنند و می توانند با گیم پلی سنتی بازی هم همراه شوند.

Muse Dash Nanahira Festival PC-PLAZA

آپدیت جدید Nanahira Festival اضافه شد

دانلود-بازی-Muse-Dash

شاید بتوان مهمترین بخش بازی Muse Dash را منحصر به موزیک های متنوع و تاثیر آن در گیم پلی دانست. طراحی فن آرت های بازی خلاقانه هستند و مخصوصا در باس فایت ها نمود بهتری دارند. بیش از ۳۰ آهنگ منحصر به فرد در بخش نرمال بازی وجود دارد و انتخاب را برای شما و دوستانتان راحت تر می کنند. مینی گیم های بازی هم می توانند ساعت ها شما را سرگرم کنند و امتیازات شما را برای کسب آهنگ های بعدی بیشتر کنند. تنها باید شلیک کنید و کاراکترهای زیبایی که در برابرتان قرار دارند را از راه به در کنید. گاهی نیاز است که به دوستان خود کمک کنید و از انفجارهای همزمان استفاده کنید. شما توان این را دارید که در فضای سه بعدی بازی حرکت کنید و مدام بین شخصیت ها سوئیچ کنید. رقصیدن تنها راه غلبه بر دشمنان است و شما راهی به جز حرکات زیبا و رمانتیک در بازی ندارید. علاقه مندان به آثار دخترانه و کودکانه می توانند با Muse Dash سرگرم شوند.

info

Come and fix the world movement tampered with by a mirror image code with three beauties! This is a world of the perfect combination of a cool parkour game and a traditional music game——Muse Dash!!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later

Processor: Intel Core™ Duo or faster

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX® 9 Compatible Graphics Card

Storage: 600 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code