دانلود بازی Nancy Drew Midnight in Salem برای کامپیوتر


داستان بازی Nancy Drew Midnight in Salem در مورد شخصی به نام نانسی درو است که براثر اتفاق غیرمنتظره ای به شهر سیلم ماساچوست می رود. او در خانه ای خالی باید در مورد یک آتش سوزی تحقیق کند و در این میان متوجه ماجرایی می شود که زندگی وی را به کل تغییر می دهد. او درمی یابد که خانواده با رویدادهای ماورایی در ارتباط بوده اند و تحقیقات وی به جاهای باریکی کشیده می شود. حال نانسی درون اتفاق بزرگی قرار دارد و باید اثبات کند که ارواح در این خانه در رفت و آمد بوده اند. او باید به سوالات زیادی پاسخ دهد و بداند که آیا واقعا شخص دیگری مقصر است، یا شخصی از اعضای خانواده زنده شده و این اتفاقات عجیب را رقم زده است. شما باید در نقش این شخصیت، سرنخ ها را جمع آوری کنید و معماها را حل کنید. مظنونین را به اداره پلیس بیاورید و از آن ها بازجویی کنید. زمان شما بسیار کوتاه است و باید تا قبل از رسیدن به نیمه شب، بتوانید همه ماجراجویی های خود را انجام دهید و جواب ها را در کنار همدیگر قرار دهید. این بازی سه بعدی گرافیک ساده ای دارد و مطابق بازی های دهه نودی حس و حال نوستالژیکی خواهد داشت.

Nancy Drew Midnight in Salem PC-CODEX

دانلود-بازی-Nancy-Drew-Midnight-in-Salem

بازی Nancy Drew Midnight in Salem شامل محیط های سه بعدی است و باید آن را کشف و اطلاعاتش را منتشر کنید. بازی شامل بیش از ده کاراکتر منحصر به فرد است و هرکدام هم سرنخ های خوبی به شما می دهند. گویا قرار است تاریخ باستانی این خانه را زیر و رو کنید و ببینید که هر جرم و جنایت رخ داده در این خانه، می خواهند چه چیز به شما برسانند. می توانید بازی را در درجه سختی بالا انجام دهید و اچیومنت ها را کسب کنید. بازی در قسمت های وارد فاز هیجان انگیزی می شود و گویا یک فیلم سینمایی ترسناک را به نظاره نشسته ایم. سادگی بازی گول زننده است و در پس آن یک روایت هیجان انگیز و موارد ترسناک زیادی وجود دارد. نانسی بالاخره باید همه را مجاب به اتفاقات وحشتناک خانه بکند و کم کم به سمت سرنخ ها حرکت کند. دوست نانسی هم به ناچار به ماساچوست می آید تا به وی کمک کند. همه چیز در حد یک داستان به نظر می رسد، اما قضیه کاملا فراتر از این حرف ها است. معماهای بازی ساده هستند و گاهی در حد قرار دادن تکه های یک کاغذ شما را به چالش می کشند.

info

Nancy Drew unexpectedly finds herself in Salem, Massachusetts investigating an arson at the haunted Hathorne House. As Nancy races to uncover the truth behind the arson, she discovers connections to the house’s past with the Salem witch trials and finds herself drawn into a struggle with supernatural events that she simply can’t explain. Nancy’s convictions are put to the test. Are the ghosts real? Has Salem’s dark history come to life, or is there someone else to blame? Time is short, and you as Nancy Drew, must gather clues, solve puzzles and interrogate suspects to find the answers before the clock strikes midnight in this all new 3D mystery adventure.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 7 64-bit or later

Processor: Intel Core i3 3.00 GHz or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000, 2 GB of video RAM

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code