دانلود بازی Neon City Riders برای کامپیوتر


ماجراجویی هیجان انگیزی در جهان دوبعدی بازی اکشن و ماجراجویانه Neon City Riders خواهید داشت و سناریوهای زیادی را در آن می‌بینیم. این شهر نئونی شباهت زیادی به فضای سایبرپانک دارد و در همین راستا اقداماتی را می‌توانید داشته باشید که مناسب کاراکترتان است. شخصیت اصلی بازی ریک نام دارد که در جستجوی ابرقدرت‌ها حرکت کرده و از همراهان خود برای راحت شدن از شر شروران بازی استفاده می‌کند. مسیرهای جدیدی روبروی‌تان باز می‌شود و می‌توانید حملات خود را با ریتم بهتری به‌پیش ببرید. بازی از ویژگی‌های نابی برخوردار است و توانایی شما تعیین کننده پیروز مسابقات خواهند بود. روند پیشرفت در بازی کاملا مشخص است و با توجه پیشروی خود می‌توانید چهار پایان مختلف را در بازی تجربه کنید. سریع قدم بردارید و سعی کنید که به توانایی‌های قفل شده این شخصیت‌ها دست یابید.

Neon City Riders PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Neon-City-Riders

بازی Neon City Riders از گرافیک عالی و صدای یکپارچه‌سازی شده بهره می‌برد که می‌توان‌ آن را شبیه به فرهنگ پاپ و بازی‌های ویدیویی دهه ۸۰ میلادی دانست. گروهی از باندهای قدرتمند سرنوشت نئون سیتی را برعهده گرفته اند و ریک و گروهی نگران وضعیت شهر هستند. این باندهای خطرناک ابایی از هیچ کاری ندارند و بنابراین شما باید معماهای ناسازگار را حل کنید و هر چه بیشتر به‌دنبال راه هایی برای غلبه بر این گروه باشید. در پس تمام شلوغی‌هایی که در شهر می‌بینیم، مردمانی حضور دارند که زندگی عادی دهه هشتادی را به ما نشان می‌دهند و تماشای این روند واقعا جذاب است. این گرافیک ساده، جزئیات جذابی دارد که در گیم پلی بازی هم دیده می‌شود. درواقع سازندگان در این زمینه محدودیتی نداشته اند و سعی در ارائه بهترین راهکارها برای حل پازل‌ها و تجربه‌ی عالی نبردها داشته‌اند. در بالا به میزان ضربان قلب خود دقت کنید و نگذارید که ریک سرنوشتی مشابه دیگر قهرمانان ناکام شهر داشته باشد.

info

Looking for a 2D action-adventure mixed with super-powered urban gangs in a post-cyberpunk neon scenario? Well, if you do, Neon City Riders is right for you! Assume the role of Rick, a rad masked vigilante in search of superpowers and companions to defeat hordes of vicious enemies, solve defiant puzzles, unlock new paths, complete engaging side-quests, and finally, free the decaying futurist Neon City that has been seized by a group of superpowered gangs!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 and above

Processor: 1.2 ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 512 mb video memory

DirectX: Version 10

Storage: 2 GB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code