دانلود بازی Now You See برای کامپیوتر


بازی Now You See شخصیت اصلی را در حالی نشان می دهد که به دنبال یک پناهگاه است و بر حسب اتفاق وارد خانه ای می شود که اصلا شکل و شمایلی به پناهگاه موردنظر ندارد و اسرار وحشتناکی در آن دیده می شود. شما باید از وسایل استفاده کنید و سرنخ هایی را پیدا کنید که راز و رمزهای بازی را برملا می کند. بازی معماهای بسیاری دارد و باید و از دید اول شخص شاهد یک روایت جذاب و کلاسیک خواهیم بود. سبک گیم پلی بازی اشاره و کلیک است و براحتی می توانید گوشه گوشه جهان بازی را بررسی و موشکافی کنید. معماهای بازی شیطانی هستند و ترس و وحشت در بطن آن دیده می شود. اتمسفر سنگین هم کمک می کند که با احتیاط پیش بروید و راهروها تاثیر بیشتری روی شما داشته باشند. همه عروسک های بازی پراکنده در خانه پیدا می شوند و با هر بار دیدن آن ها باید منتظر یک اتفاق سنگین باشید.

Now You See PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Now-You-See

داستان بازی Now You See در فضایی تاریک دنبال می شود و همه چیز در مورد بقا است. آیین عجیبی در شهر مرسوم است و این خانه هم بویی از همان مراسمات برده است. برای فرار از این کابوس باید از عقل خود بهره می برد و نگذارید که احساسات و ترس بر شما غلبه کند. کم کم می توانید شاهد ریزش اتمسفر سنگین بازی باشید و بیشتر با محیط اخت شوید. این اتمسفر اجازه بررسی همه جانبه را از شما می گیرد و با ریزشش می توانید جزئیات بیشتری را شاهد باشید. تصاویر ثابت جز اصلی بازی هستند و باید با ماوس اجزای مختلف وسایل را تغییر دهید تا بتوانید معماها را حل کنید. موسیقی ریز هم در بازی جریان دارد و تاثیر زیادی در شدت ترس ها ایفا می کنند. گرافیک بازی هم عالی است و طراحی همه شخیت ها به صورت اورجینال توسط سازندگان صورت گرفته است.

info

Seeking shelter from a thunderstorm, the house you’ve entered is not the sanctuary you’d hoped for. Uncover horrible secrets within and use your wits and the items you find to escape this immersive blood soaked nightmare…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: 2 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code