دانلود بازی Orangeblood برای کامپیوتر


بازی Orangeblood در دهه پایانی قرن بیستم جریان دارد و قرار است که تاریخ به کلی عوض شود. آن چه می دانیم وجود یک جزیره در دست ساخت است که در سواحل اوکیناوا احداث شده است. این جزیره کمی عجیب و غریب است و کارهای عجیب و البته جذابی در آن جریان دارد. موسیقی شگفت انگیز بازی در آفتاب گرمسیری آن ادغام شده است و عمق کلاسیک بازی را به رخ بازیکنان می کشد. بازی مبتنی بر نوبت دنبال می شود و در عین حال هم بسیار ساده است. شما سلاح های مختلفی را در بازی در اختیار دارید و باید به طور تصادفی به سراغ طبقات مختلف این جزیره بروید. به همه چیز اهمیت دهید و فراموش نکنید که پول می تواند هر چیزی را تامین کند. اعضای باند شروری قصد نابودی شما را دارند و یک گیم پلی ساده می تواند شما را در برابر آن ها قرار دهد.

Orangeblood PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Orangeblood

همه چیز در بازی Orangeblood ساده و ابتدایی به نظر می رسد و دیالوگ های بازی هم از داستان بی شیله آن نشات گرفته است. کاراکترهای بازی متنوع هستند و در منوی بالای آن می توانید قدرت آن ها را سنجش کنید و پیروزی را برای خود به ارمغان آورید. بازی از طبقات زیادی تشکیل شده است که باید از آن ها عبور کنید و به سمت مدرنیته رهسپار شوید. همه چیز حول نبرد انسان و ربات ها جریان دارد و زمان بسیار اندک است. در بخشی از طبقات بازی سازه های جالبی ساخته شده است و می توان آثاری از زندگی کلاسیک در گرافیک پیکسلی مشاهده کرد. از سلاح های خود به خوبی استفاده کنید و آن ها را ارتقا دهید. بازی در برخی حالت وارد سرعت می شود و حتی معماهای جالبی هم جلوی شما سبز می شود. این بازی کم حجم می تواند برای مدتی هم که شده افکار شما را سرگرم کند.

info

It’s the end of the 20th century, on a historic timeline different from that which we know.A manmade island off the coast of Okinawa is humming with a dirty, exotic vibe – and it’s awesome! Rust and faded concrete glisten in the morning sun and the late-night neon, showing off the various faces of the island.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: 2.4 GHz Dual core

Memory: 4 GB RAM

Storage: 500 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code