دانلود بازی Overcrowd A Commute Em Up برای کامپیوتر


در بازی Overcrowd می‌توانید شبیه‌سازی از روزگاری که در مترو می‌گذرد را مشاهده کنید. هر روز میلیون‌ها نفر به‌صورت ناامیدانه از متروهای شلوغ استفاده می‌کنند و سعی می‌کنند که به‌موقع به محل کار خود برسند. حال بازی این سوال را از شما می‌پرسد که می‌توانید ایستگاه کاملی از امکانات را برای ساخت و ساز یک متروی خوب در نظر بگیرید یا خیر. در این بازی ازدحامی را شاهد هستیم که مدام کار را برای شما سخت می‌کند و باید به شیوه‌های درست مدیریت را برعهده بگیرید. همه چیز را باید کنترل کرده و در یک شهر شلوغ، سرمایه‌داری را سرلوحه کاری خود قرار داده و در نهایت یک سیستم متروی مناسب برای شهر ترتیب دهید. بازی از یک گیم‌پلی سیستماتیک برخوردار است و نباید فریب هنری بازی را بخورید.

Overcrowd A Commute Em Up v1.0 PC-P2P | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Overcrowd-A-Commute-Em-Up

بازی Overcrowd A Commute Em Up گرافیک پیکسلی دارد، اما پرجزئیات‌تر از هر اثری است که حتی تصورش را نمی‌توانید بکنید. بازی مدیریت همه چنیز از نیرو و گرما را گرفته تا کنترل جمعیت و اقتصاد را در اختیار شما قرار داده است و باید بتوانید مصرف کنندگان خود را با سهام و قیمت‌ها مطابقت دهید. باید ایستگاه‌های خود را براساس یک سری نقشه‌ی درست طراحی کرده و اجازه ندهید که ناهماهنگی ایجاد شود. همه چیز به شما بستگی دارد و باید طرح‌های شما متصل به‌هم بوده و شامل پله‌های برقی، پله‌های ساده و آسانسور نیز باشد. مسیرهای ورودی کارآمدترین طرح‌هایی هستند که می‌توانید داشته باشید و کمک می‌کند که جمعیت در بازه‌های درست وارد ایستگاه شوند.

در بازی Overcrowd می‌توانید هرج و مرج را کنترل کرده و با حوادث مختلف ایستگاه دست و پنجه نرم کنید. مراقب خرابکارها و ویروس‌ها باشید و اجازه ندهید که سیستم شما را دچار اغتشاش کنند. گاهی اوقات کنترل از دست شما خارج می‌شود و باید مثل یک رهبر کارکشته عمل کنید. تدارکات را جمع کرده و سعی کنید که سیستم قفل جدیدی برای متروی خود ایجاد کنید. همه چیز باید نوآورانه باشد و شاید هم‌اکنون زمانی است که می‌توانید طرح دلخواهی که همیشه در ذهن خود برای متروهای شلوغ درنظر داشتید را این‌بار در یک بازی پیاده‌سازی کرده و نتیجه‌اش را مشاهده کنید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس دیتای رسمی استیم Build 5640378 فشرده سازی شده است. از امولاتور SSE Reborn برای کرک بازی استفاده شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۵۳۰مگابایت به ۲۴۶مگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۲ الی ۳ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۵۳۰مگابایت و در هنگام نصب حدود ۲٫۴گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

Every day, millions crowd the metro in a desperate bid to get to work on time. Can you build and run the perfect station to help them make it? Overcrowd: A Commute ‘Em Up is a management/tycoon/theme/simulator set below the bustling city of Lubdon Town.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: i5 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Desktop nvidia GTX 960 4gb or equivalent (integrated GPUs/lower spec mobile laptop GPUs not supported)

Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: i7

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Destop nvidia 1070Ti 8GB (lower spec mobile laptop GPUs not supported)

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه P2P:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. سپس فایل های فشرده را توسط آخرین ورژن WinRar اکسترکت کنید.

2) حتما مسیر اکسترکت فایل ها را یک آدرس ساده مثل D:Games انتخاب کنید تا آدرس فایل ها طولانی نشود.

3) بازی را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code