دانلود بازی Paradise Killer برای کامپیوتر


بازی Paradise Killer از سری آثار جذاب و موفق در سبک کارآگاهی و معمایی می‌باشد که شما باید پرونده قتلی که رخ داده است را بررسی کنید. شواهد متعدد را جمع‌آوری کنید، با مظنونین پرونده صحبت کنید و هرکسی که به آن شک دارید را متهم نمایید! اما مواظب باشید که اتهام به دیگران باید با دلیل باشد و اگر تهمت ناروا بزنید، دچار مشکلات عدیده‌ای خواهید شد. این بازی از گیم‌پلی جهان‌آزاد و ماجراجویانه بهره‌مند است که داستانی غنی داشته و المان‌های ماجراجویانه به درستی در آن گنجانده شده است. این بازی سعی دارد تا حس یک کارآگاه واقعی را به شما بدهد و از هیچ‌چیزی در این زمینه دریغ نکرده. شما باید مسائل بشدت پیچیده‌ای را حل کنید و انقدر پیچیدگی اثر بالاست که شاید دلتان نیاید این جزیره‌ی اسرارآمیز را هیچ‌گاه ترک کنید.

Paradise Killer Build 5462326 PC-CHRONOS | GOG

دانلود-بازی-Paradise-Killer

جهان بازی Paradise Killer به زیبایی طراحی شده است و هر لحظه اتفاقات رازآلود و مهیجی در آن رقم می‌خورد که بازی‌بازان را ذوق‌زده می‌کند. در مجموع، این بازی را می‌توان تجربه‌ی نوینی از ژانر کارآگاهی در میان بازی‌های ویدئویی به حساب آورد. همان‌طور که می‌دانید، عناوین به سبک Paradise Killer بسیار کم هستند و همه‌ی آن‌ها هم نمی‌توانند بازی‌بازان را راضی کنند. کنترل شخصیت اصلی در این بازی بسیار لذت‌بخش است و سازندگان تمرکز خوبی روی طراحی آن داشته‌اند. قطعا شما در جریان بازی درگیر تحقیق و بررسی خواهید شد. Paradise Killer آغاز خوبی دارد و ذهن بازی‌بازان را درگیر می‌کند، اما رفته رفته از آن جذابیت کاسته می‌شود و متاسفانه به هیچ وجه پایان خوبی را در آن شاهد نبودیم. تنها اگر از علاقه‌مندان به عناوین ماجراجویی و کارآگاهی هستید، می‌توانید این بازی را هم برای یک بار تجربه کنید.

منبع توضیحات: دانلودها و گیم‌فا

info

An island outside of reality. A rogue human civilization hoping to resurrect dead alien gods. A murder behind locked doors.

Paradise is an island that regenerates every few millennia. The psychic power that the alien worshipers within release into the universe is meant to feed and eventually resurrect their fallen deities. But this force also attracts undesired interest from demons, who eventually corrupt each island — until a new alternate reality is birthed by the Council.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 (64 bit)

Processor: 2GHz Dual Core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: HD Graphics 530 (Direct X 11 or above required)

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64 bit)

Processor: 3Ghz Quad Core

Memory: 16 GB RAM

Graphics: 1060 (Direct X 11 or above required)

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما کاملا غیرفعال است. سپس فایل های فشرده را توسط آخرین آپدیت نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل های موجود در پوشه Crack را در فولدر بازی خود کپی و جایگزین کنید (برای نسخه CHRONOS). اگر نسخه GOG را دریافت کرده‌اید، این نسخه نیازی به کرک ندارد و پس از نصب، قابل اجراست.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code