دانلود بازی Pine برای کامپیوتر


Pine یک بازی اکشن و ماجراجویانه و جهان باز است که با المان های شبیه سازی عرضه شده است. جهان بازی که آلبامار نام دارد، بسیار زیبا است و شما نقش شخصیت هیو (Hue) را در بازی خواهید داشت. او یک فرد جوان و باهوش است که به تجارت، کشت و گذار و نبرد در دنیای خودش می پردازد و به سراغ کسانی می رود که از خودش باهوش تر و در تجارت بسیار قوی تر هستند. داستان آنها تبدیل به داستان شما می شوند و باید در بطن زندگی شان وارد شوید. برای قبیله خود عزت و شرافت کسب کنید و نگذارید که دیگر ممالکت موجودیت شما را به خطر بیاندازند. با کاوش و خنثی کردن نقشه های طرفین، اعتبار کسب کنید و سعی کنید قلمرو خود را گسترده تر کنید. هیچ کس به سادگی به شما کمک نمی کند و همواره انتظار یک معامله تجاری خوب با شما را دارد.

Pine PC-CODEX

دانلود-بازی-Pine

بازی Pine در واقع مبارزه ای برای بقا است و هر کس باهوش تر و سرسخت تر باشد پیروز خواهد بود. شخصیت شما هم به ظاهر باهوش است، اما همواره کسانی را ملاقات می کند که از خودش سرتر هستند. همه این موارد باعث ایجاد یک همبستگی در سرزمین زیبای بازی می شود و شما نیز باید در جزوی از زنجیره تجارت و نبرد در آن باشید. غذای آنها را بدزدید و زمینه ساز نابودی کشورشان شوید. برای زنده ماندن خود تلاش کنید و گونه هایی را نابود کنید که در ظاهر علاقه ای به این کار ندارید. شما برای بقا ناچار به انجام چنین کارهایی خواهید بود و باید از احساسات تخریب گر دوری کنید. گاهی اوقات باید دوستانی را برای خود جذب کنید و در کنار آنها نبردهای سخت را پیروز شوید. این روند می تواند متحدین زیادی را برای شما ایجاد کند، به شرطی که در تعهدات خود مسر باشید و سعی نکنید که برای خود دشمن تراشی کنید.

info

Pine is an open world action adventure simulation game. Set in the beautiful world of Albamare, you take on the role of Hue, a smart young adult who will have to explore, trade, and fight his way through a vibrant world filled with creatures much smarter than humans.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 (64-bit)

Processor: Quad Core 3.2 Ghz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or equivalent

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: Tested with 1080p and lower.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Quad Core 3.40 Ghz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 or equivalent

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

تبلیغات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code