دانلود بازی Pixel Shinobi Nine demons of Mamoru v1.0.1.4 برای PC


Pixel Shinobi Nine demons of Mamoru یک اثر جذاب در سبک مخفی کاری با المان های RPG است که بازیکن باید با شخصیت شینوبی حرکت کنید و تجربه لازم را برای کشتن دشمنان خودش پیدا کند. مهارت رزمی شما نینجوتسو نامیده می شود و با پیشروی خود می توانید این مهارت را بهبود بخشید. با طی کردن مراحل خواهید دید که سلاح ها قوی تر می شوند و می توانید از اکسیر، نارنجک و مین ها استفاده کنید. این تجارب در پایان هر سطح جمع می شود و می توانید آنها را به عنوان ارتقا در سلاح ها و مهارت های خود به کار ببرید. مخفی کاری در بازی بسیار مهم است و می تواند یکی از مهمترین سلاح های بازی باشد. داستان بازی مربوط به سال ۱۵۶۰ است. جایی که ژاپن کنترل کامل خود را در قلعه شوگونات از دست داده است و باعث یک انفجار بزرگ و جنگ داخلی با سایر مناطق این امپراطوری شده است. پادشاهی آنارشی در سرتاسر کشور حاکم شده است و دیگر طایفه ها در جنگی خونین برای حفظ قلمرو خود گرفته اند. شما باید به عنوان یک رهبر ویژه در این نبرد حضور داشته باشید و با موجودات تاریکی نبرد کنید.

Pixel Shinobi Nine demons of Mamoru v1.0.1.4 PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Pixel-Shinobi-Nine-demons-of-Mamoru

مطالب مرتبط

بازی Pixel Shinobi Nine demons of Mamoru گیم پلی بسیار سریعی دارد و در دنیای پلتفورمینگ دنبال می شود. نبردهای بازی پویا هستند و انیمیشن های زنده در آن دیده می شود. انواع مخلتفی از دشمنان با تاکتیک های نبرد روبه روی شما هستند و کرفت قابلیت ها از جمله وظایف اصلی شما است. جنگ سالاران را باید یکی ترور کنید تا آتش جنگ را بیشتر نکنند و شما دنیارا هرچه بیشتر به سمت صلح پیش ببرید. بازی از نظر گرافیکی چیزی کم و کسر ندارد و تمام اطلاعات لازم هم به صورت دستوالعملی در بالا به شما نشان داده می شود.

info

Pixel Shinobi is a game in the genre of stealth and platforming with elements of RPG, in which the player plays as the Shinobi (Ninja). The player can gain experience when killing enemies and eventually be able to unlock more advanced ninjutsu.

Going through the levels the player will collect the various ingredients in which he can craft weapons: shurikens, poisons, elixirs, grenades, mines, as well as the main weapon the Ninjato and Kusarigama. At the end of each level the player gains experience for the past level completed, the game utilizes a stealth mechanic in which hide and seek can be your best weapon of defense and offense. Being able to hide in the shadows and deliver crucial and critical blows to an enemy can also give you experience in the end.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista or 7 ,8, 10

Processor: 2.16Hz

Memory: 100 MB RAM

Graphics: 128MB graphics

Storage: 30 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کرده و توسط فایل PSNDOM.exe بازی را اجرا کنید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code