دانلود بازی Pocket Mine 3 6.6.5


بازی Pocket Mine 3 با داشتن یک گیم‌پلی اعتیادآور، می‌تواند ماجراجویی یک معدن‌کار کوچک را برای شما روایت کند. شما باید زمین را به‌صورت عمیق حفر کرده و در تمام مکان‌های بازی کاوش کنید. این کاوش شما را به وارد دنیای هیجان انگیزی خواهد کرد و سنگ‌های قیمتی و ارزشمند، پاداش شما برای این ماجراجویی است. کافی است که بلوک‌ها را یک به یک نابود کرده و در یک واکنش زنجیره‌ای، به مراحل بعدی راه یابید. نسخه‌ی سوم این مجموعه با گرافیکی عالی همراه شده است و می‌توانید با به‌دست آوردن کارت‌های جدید، مهارت‌های شخصیت بازی را بالا ببرید. شما می‌توانید روند حفاری را سرعتی کرده و امتیازات را به‌صورت نمایی کسب کنید.

Pocket Mine 3 6.6.5 Apk + Mod

بازی-Pocket-Mine-3

بازی Pocket Mine 3 از چندین هیولا تشکیل شده است که نمی‌گذارند شما به هدف‌تان برسید. ده‌ها مکان شگفت‌انگیز انتظارتان را می‌کشند و هرکدام هم دارای ویژگی‌ها و موانع منحصربه‌فردی هستند. کافی است که شخصیت خود را سفارشی سازی کرده و قدرت وی را بیشتر کنید. پایگاه خود را ساخته و با تکمیل کردن آن، اجازه دهید که وی بتواند به اعماق جدید هم نفوذ کند. شما بدون ارتقای شخصیت و به‌دست آوردن سلاح‌های جدید، نمی‌توانید چنین کاری انجام دهید. پس چه بهتر است که به‌روزرسانی‌ها را فراموش نکرده و با شرکت در رویدادهای مکرر بازی همراه با محتواهای تازه، امکان پیشروی سرعتی در بازی را داشته باشید. این بازی را می‌توانید روی سیستم‌عامل اندروید ۵.۰ و بالاتر نصب و اجرا کنید.

info

Get on a mining adventure in this sequel to the sequel of the addictive hit game! Tap blocks to dig deep and explore all the locations of this exciting world!

Trigger stunning chain reactions, craft and equip powerful gear, get formidable cards, unlock treasure chests, collect and trade rare artifacts… There’s so much to do!

Features:
* Explore dozens and dozens of gorgeous locations with their unique monsters and artifacts
* Customize your character with powerful gear
* Build your deck of cards to reach new digging depths
* Trade with friends to complete artifact collections
* Enjoy frequent updates and events with fresh content

Stay connected to everything Pocket Mine 3:

Facebook Official Page: https://www.facebook.com/pocketmine

Please use the in-game support feature to report any issue and give us feedback.

Let’s get digging!

رمز فایل: ahledl.ir

افت سرعت دانلود با اینترنت ایرانسل

چنان‌چه ایرانسلی بوده و شاهد افت سرعت دانلود خود از سرورهای دانلودها هستید،

لطفا با مراجعه به وبسایت https://195.cra.ir و بخش “ثبت شکایت”، درخواست بررسی را به‌صورت قانونی ثبت کنید.

نمونه شکایت ثبت‌شده مشابه این عکس می‌تواند صورت بگیرد. با تشکر از همکاری شما کاربران عزیز.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code