دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones برای کامپیوتر


در بازی Prince of Persia The Two Thrones برای اولین بار می‌شود در قلمرو و خانه‌ی شاهزاده یعنی بابل به ماجراجویی پرداخت، شخصیت فرح که در شماره‌ی دوم غایب بود، در این بازی حضور دارد و شاهزاده خود دیگری (Alter Ego) به نام شاهزاده‌ی تاریک پیدا می‌کند که در واقع معادل فاسد و قدرتمندتر خود اوست (از این لحاظ تا حدی به سایه‌ی شاهزاده در شاهزاده‌ی پارسی ۱۹۸۹ شباهت دارد) و بعضی از بخش‌های بازی را باید با او انجام دهید.

شاهزاده‌ی تاریک و شاهزاده دائماً راجع‌ به مبحث اخلاقیات به طور ذهنی با هم بحث می‌کنند و دیالوگ‌های شیطنت‌آمیز و بذله‌گویانه‌ی شاهزاده‌ی تاریک که از قرار معلوم دوست دارد راجع‌به همه چیز نظر بدهد، او را به عنصری سرگرم‌کننده در داستان تبدیل می‌کند. به طور کلی بازی Prince of Persia The Two Thrones حال و هوا و اسلوب داستان‌گویی و شخصیت‌پردازی شن‌های زمان را با سیستم مبارزه‌ی مبارز درون ترکیب می‌کند و یک سری المان‌های جزئی هم از خودش اضافه می‌کند که به نوبه‌ی خود جالب هستند، ولی تجربه‌ی کلی بازی را به طور معناداری عوض نمی‌کنند.

Prince of Persia The Two Thrones PC-GOG

دانلود-بازی-Prince-of-Persia-The-Two-Thrones

حاصل کار بازی‌ای شده که از یک طرف خوش‌ساخت‌ترین و از طرف دیگر بی‌هویت‌ترین بازی سه‌گانه است. برای همین است که معمولاً نظرات قویی پیرامون دو بازی اول سه‌گانه وجود دارد (خواه مثبت، خواه منفی)، ولی همه از بازی سوم به عنوان یک بازی خوب و پایانی امن برای سه‌گانه یاد می‌کنند، چون ساختار استاندارد و محافظه‌کارانه‌ی بازی جای زیادی برای بحث کردن باقی نمی‌گذارد.

مطالب مرتبط

در بازی Prince of Persia The Two Thrones، سیستم مبارزه‌ی “مبارز درون” تقریباً دست‌نخورده باقی مانده است. عنصر جدیدی که این بازی به مبارزه اضافه می‌کند، فراهم کردن امکان پرهیز از انجام آن است! در دو سریر شما اگر بتوانید پشت یا بالای سر دشمنانتان ظاهر شوید، می‌توانید طی یک سکانس رویداد فوری (Quick Time Event) دشمن را بی‌صدا و بدون درگیری بکشید. این سیستم علاوه بر این‌که مانع از بیش از حد تکراری شدن مبارزات بازی می‌شود، رگه‌هایی از سبک مخفی‌کاری را هم به گیم-پلی اضافه می‌کند و آن را هرچه غنی‌تر جلوه می‌دهد.

منبع توضیحات : انتشارات پیدایش

info

The Prince of Persia, a seasoned warrior, returns from the Island of Time to Babylon with his love, Kaileena. Instead of the peace that he longs for, he finds his homeland ravaged by war and the kingdom turned against him. The Prince is rapidly captured and Kaileena has no choice but to sacrifice herself and unleash the Sands of Time in order to save him. Now cast out on the streets and hunted as a fugitive, the Prince soon discovers that past battles have given rise to a deadly Dark Prince, whose spirit gradually possesses him…

Play and master two distinct characters – Wield the powers and weapons of two master warriors with different combat styles, attitudes, and histories.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System:Windows XP / Vista / 7

Processor:Intel® Pentium® 4 or AMD AthlonTM 1.5 GHz

Memory:512 MB RAM

Graphics:DirectX® 9 compliant w/ 64MB RAM (128 MB recommended)

DirectX:9.0 or higher

Storage:2+ GB

Sound:Direct X 9.0 compliant

 

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code