دانلود بازی Projection First Light برای کامپیوتر


بازی Projection: First Light در مورد دختری به نام گرتا است و قرار است که ماجراهای وی را دنبال کنیم. این دختر در دنیای عروسک‌ها حضور دارد و اسطوره‌ای را دنبال می‌کند که در بین دیگر عروسک‌ها شاخص بوده است. شما باید به کمک قهرمانان افسانه‌ای آمده فرهنگی را جستجو کنید که بازی سعی در روایت داستانش را دارد. شما باید راه خوش‌بینی را پیش گرفته و سعی کنید که دربین موانع و سختی‌ها بهترین عکس‌العمل را داشته باشید. بازی همراه با یک موسیقی متن جذاب دنبال می‌شود و نمایشی از ماجراهای عروسکی را در جای جای آن خواهیم دید.

بازی Projection First Light رفته رفته تکامل پیدا می‌کند و می‌توانید این روایت را به به کشورهای دیگری همچون چین، ترکیه و یونان ببریم. بازی گیم‌پلی و مکانیسم خاصی دارد و گرتا درواقع کنترل یک منبع نور را به‌دست می‌گیرد. او توانایی دستکاری نور را پیدا کرده است و حال باید رنگ و بوی دیگری به اکتشافات و ماجراهای خود بدهد. او در سایه‌ها به‌دنبال حقیقت است و مدام باید برای موانع راه حل پیدا کند. پازل‌های جذابی هم در بازی می‌بینیم که با دشمنان و سایه‌ها پر شده است و حل تمام آن‌ها به خلاقیت شما و استفاده درست از این منبع نور دارد.

Projection First Light PC-valtrix1982

دانلود-بازی-Projection-First-Light

بازی Projection: First Light مضامین جذابی برای‌مان دارد و در نهایت تعریفی از احترام و درک متقابل را به بازیکن خواهد داد. او همراه با حیوانش حرکت می‌کند و گرافیک فوق‌العاده عالی و هیجان انگیزی را در بازی می‌بینیم. باس‌هایی را هم در بازی می‌بینیم که باید با هوش خود آن‌ها را شکست داده و به‌دنبال عبور از موانع بزرگ‌تر باشید. در این بازی هنرهای تجسمی بسیاری را خواهیم دید که شکل دهنده‌ی المان‌های گرافیکی بازی هستند و گاهی اوقات هم می‌توان با آن‌ها ارتباط برقرار کرد. همه چیز در هنر خلاصه شده است و سازندگان سعی کرده‌اند که در یک زمان کم، تجربه‌ای متفاوت از صنعت بازی را ارائه دهند.

info

Projection: First Light follows the adventures of Greta, a girl living in a mythological shadow puppet world, as she embarks on a journey of self-enlightenment with the assistance of legendary heroes from each culture she explores.

Accompanied by atmospheric visuals and an ethereal soundtrack made with antique instruments used for shadow puppet performances, Projection: First Light takes players on an inclusive voyage through the history of shadow puppets as it evolves through Indonesia, China, Turkey, Greece, and 19th century England.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10 x64

Processor: Intel Core i5-760 (4 * 2800) or equivalent / AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100) or equivalent

Memory: 780 MB RAM

Graphics: GeForce GTX 460 (1024 MB) / Radeon HD 6850 (1024 MB)

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه valtrix1982:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. حتما مسیر اکسترکت را یک آدرس کوتاه مانند D:Games انتخاب کنید تا مشکلی در طولانی بودن فولدرهای بازی پیش نیاید.

3) بازی را توسط فایل اجرایی “Projection.exe” به صورت Run as Administrator اجرا نمایید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code