دانلود بازی Pumpkin Jack v1.3.2 برای کامپیوتر


بازی Pumpkin Jack یک اثر اکشن و پلتفرمر ترسناک است که می‌توانید در فضای سه‌بعدی تجربه کننده‌ی آن باشید. نقش شما در این بازی جک خواهد بود و باید به مصاف لردهای میدان نبرد بروید. صحنه‌ها و محیط بازی نشان از آخرالزمان دارد و می‌توانید غرق در یک ماجراجویی حماسی پیش بروید. بازی حالت شرورانه‌ای دارد و شما باید به نیروهای شر کمک کنید که چیزهای خوب را نابود کنند. بازی از تنظیمات کارتونی و رنگارنگی برخوردار است که در مناطق پر جنب و جوش بازی دنبال می‌شود. بازی سطوح بسیار خوبی هم دارد و می‌توانید همراه با پالت‌های رنگی، تجربه کننده‌ی آن‌ها باشید.

باید برای زندگی خود جنگیده و اجازه ندهید که جانوران بازی، چالش بزرگی برای شما باشند. دشمنان شما در هر گوشه‌ای کمین کرده‌اند و باید با چشم باز حرکت کنید. بازی در یک جهان پویا جریان دارد و می‌توانید قفل سلاح‌های مختلف را باز کنید. همین مورد می‌تواند انگیزه مضاعفی برای شما باشد تا بتوانید بازی را تا انتها ادامه دهید. فراموش نکنید که هرگز نباید تمرکز خود را از دست داده و ابتکار عمل را به دشمن خود بدهید. معماهای جذابی در بازی وجود دارد که اکثرا روی حالت‌های فیزیکی بازی استوار شده‌اند. شما می‌توانید بازی را با درجه‌های سختی متنوعی تجربه کنید.

Pumpkin Jack v1.3.2 (42158) PC-GOG

دانلود-بازی-Pumpkin-Jack

در بازی Pumpkin Jack می‌توانید انعکاسی از جک را در نیروهای شر بازی مشاهده کنید و جک نیروهای ماوراءالطبیعه بسیاری در اختیار خواهد داشت. او می‌تواند سر خود را شعله‌ور کرده و با جادو راه خود را باز کند. او حیوانات تحت امر خود را نیز می‌تواند حرکت داده و از جغدی متخاصم برای چیره شدن بر دشمنان استفاده کند. شما می‌توانید در یک ماجراجویی بزرگ حضور داشته باشید و این‌بار در جبهه‌ی شیطان قرار بگیرد. این جبهه چالش‌ها و هیجان‌های خاص خود را دارد و علاقه‌مندانش را سرگرم خواهد کرد. سعی کنید از اراده شیطان پیروی کرده و تلاش حماسی خود را برای راه یافتن به انتهای این سفر نشان دهید.

info

Pumpkin Jack is a spooky scary 3D platformer in which you embody Jack, the Mythical Pumpkin Lord! Dive into an epic adventure through otherworldly landscapes and help the Evil annihilate the Good!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5-3330 3.0 GHz, AMD FX-8300 3.3 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760, Radeon R9 270

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz, AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti, Radeon RX 560

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code