دانلود بازی Puzzled Heroes برای کامپیوتر


اقدامی عجیب از استودیو xhGames! بازی Puzzled Heroes که در ابتدا به صورت یک نسخه نهایی در اختیار گیمرها قرار گرفته بود، پس از گذشت چندروز، تصمیم خود را تغییر داد و به صورت دسترسی زودتر از هنگام (Early-Access) در شبکه ی استیم تغییر عنوان داد تا بتواند توسعه ی خود را برای هرچه بهترشدن انجام دهد. این بازی بر مبنای زبان چینی توسعه یافت که زبان انگلیسی به آن اضافه شد و در حال حاضر از این بابت جای نگرانی نیست. این بازی در سبک ایندی، استراتژیک و نقش آفرینی است و دارای بیش از ۴۰ مبارزه و ماموریت های اجرایی می باشد.

مبارزات شما بر پایه ی محور زمان می باشد و سبک اصلی بازی SRPG است. شما با مبارزه و شرکت در نبردها می توانید قدرت خود را افزایش دهید و ابزارهای مختلفی را برای کاراکتر خود جمع آوری نمایید. گیم پلی بازی از داستان های سنتی ژاپنی بهره مند است که شما را در ایفای نقش این داستان ها قرار خواهد داد. داستان بازی درباره ی جنگجویی جوان است که سالیان پیش با پرنسس مورد علاقه اش ازدواج کرده و در حومه ی شهر زندگی می کنند. پس از گذشت چندین سال، شیطانی بدطینت ظهور می کند تا انتقام خود را پس بگیرد و شما باید با او به مبارزه بپردازید تا جلوی آشفتگی را بگیرید. برای این موضوع، شما باید دستیارانی برای خود جمع آوری کنید که به شما کمک کنند و بتوانید در نبرد با این شیطان پیروز شوید. بازی puzzled heroes از مبارزات چالش برانگیز بهره مند می باشد که حرکت، حمله، دفاع، مهارت های نظامی، توقف و … همگی تحت فرمان های متعدد شما خواهد بود. شما باید هر دستوری که صادر می کنید را با دقت انتخاب نمایید تا بتوانید در مبارزات پیروز شوید.

Puzzled Heroes PC-DARKZER0

دانلود-بازی-puzzled-heroes

info

【Puzzled Heroes】is a SRPG game. The combat mode is the time axis mode of action. Players cultivate and strengthen their role in the team by fighting, so as to win the battle. In the game, players will play heroes in traditional Japanese fantasy stories. Many years ago, he successfully married the princess and lived a leisurely life in the countryside. When the evil conspiracy reappeared, he was involved in the crisis. Now he needs to work hard to find old partners to solve the crisis.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10

Processor: 2.0 Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics:

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 10

Processor:

Memory: 8 GB RAM

Graphics:

DirectX: Version 9.0

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل ph.exe بازی را اجرا کنید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code