دانلود بازی Rage in Peace v2.0 برای کامپیوتر


Rage in Peace یک اثر ماجراجویانه با گیم پلی پیمایشی است که داستان شخصیتی به نام تیمی مالینو را روایت می کند. او یک جوان بی احساس ۲۷ ساله است که رویاهای عجیبی در سر می پروراند. این رویاها وی را از بقیه افراد جدا می کنید و زندگی عجیب و غریبش را به همگان نشان می دهد. او دوست دارد که با پیژامه خودش و در اتاق گرم خود، صبح تا شب بخوابد و هیچ رویایی نداشته باشد. روزی از روزها طی یک خبر تیمی متوجه می شود که امروز خواهد مرد.

دقیقا مشخص نیست که چه بلایی قرار است به سر تیمی بیاید و بنابراین او از فرصت نهایی خود برای تحقق بخشیدن به رویای خودش استفاده می کند. تیمی برای رسیدن به خانه خود و هدفی که ذکر شد، باید راه طولانی را طی کند و از تله های بسیاری فرار کند. این تله ها مرگبار هستند و به شکل اسرارآمیزی طراحی سختی دارند. کلید حرکت تیمی در دستان شما است تا مرگ وی را به تاخیر بیاندازید. از اشتباهات خود درس بگیرید و سعی کنید که در دفعات بعد آن را تکرار نکنید.

Rage in Peace v2.0 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Rage-in-Peace

با دانلود بازی Rage in Peace یک اثر با گرافیک کارتونی جذاب تجربه می کنید و انیمیشن خشن اما سرگرم کننده را خواهید داشت. جهان بازی رنگارنگ و تخیلی است که با سبک کارتونی پرداخته شده است. باید به دل ماجراجویی خشن و سخت تیمی بزنید و داستان مرگ و زندگی وی را دنبال کنید. موسیقی بازی فوق العاده است و با همکاری گروه ها و باندهای مختلفی ساخته شده است. تیمی ابتدا باید به صلح درونی خودش برسد و سپس برای نجات جان خودش دل به دنیای خشن بازی بزند. دستیابی به رویا بسیار شیرین است و هرچه قدر هم که سخت باشد، ارزشش را دارد. اما رویای تیمی بسیار عجیب و غریب است و دریالوگ های خنده داری هم در این میان بین او و شخصیت های مختلف برقرار می شود. می توانید از تقلب استفاده کنید و از برخی از تله ها عبور کنید.

info

Rage in Peace is a side-scrolling adventure game that tells the story of Timmy Malinu, an emotionally numb 27 years old actuary who only has one dream that sets him apart from most people: to die asleep in his pajamas, in the warmth of home, in peace, and with no drama. On one fateful day, a Grim Reaper appears bearing news that Timmy will die today. With his head cut off. But the Grim Reaper did not specify when, where, or what will kill Timmy, giving him one final chance to realize his dream.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Dual Core 1.6 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities.
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Stereo

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code