دانلود بازی Serious Sam Classics Revolution برای کامپیوتر


بازی Serious Sam Classics Revolution طبق قول هایی داده شده بود توسط تیم سازنده اصلی سام ماجراجو ساخته شده است و توسعه آن نیز توسط Croteam صورت گرفته شده است. مهم ترین چیز است است که تمامی خط داستانی و شخصیت های اصلی نسخه های کلاسیک به بازی اضافه شده است و همان حس و حال حماسی در بازی دیده می شود. بازی گرافیک زیبایی دارد و حالت ۶۴ بیتی به بازی اضافه شده است. یک موتور پیشرفته هم کمک می کند که نبردهای بازی با دستگاه های همسو باشند و تجربه ای نوین و با کیفیت را داشته باشید. کمپین بازی شامل ۸ نقشه جذاب است و باس فایت ها همان چالش همیشگی را دارند. مناظر زیبایی را در بازی می بینیم که از تمدن مایاها تا مناظر زیبای مصر باستان را شامل می شوند. امپراطوری ایران و قرون وسطی هم در بازی وجود دارد و حملاتی را از گروه ترکان و مغول ها در بازی خواهیم دید.

Serious Sam Classics Revolution PC-PLAZA

دانلود-بازی-Serious-Sam-Classics-Revolution

بازی Serious Sam Classics Revolution شامل گروه های دوست و دشمن زیادی است و بخش آنلاین محلی برای گردآوری بازیکنان حرفه ای و نبرد در بخش چندنفره است. بیش از ۱۰۰ سر جنگی در بازی وجود دارد که با اشراف بر آنها می توانید پیروزی های بیشتری را کسب کنید. حالت Survival هم حالتی دیوانه وار برای مبارزات بازی است و با بهترین امتیاز می توانید آن را ترک کنید. بخش ویرایشگر بازی آخرین چیزی است که خواهید دید و کاملا با مدلسازی ها و بافت های عالی در اختیار شما قرار گرفته است. در این بخش می توانید مراحل خاص خود را طراحی کنید و یک خط داستانی جدید برای سام ماجراجو ایجاد کنید. همان سرعت همیشگی روی کنسول های قدیمی در این بازی ها هم دیده می شود و سازندگان سعی کرده اند که روح اصلی بازی از آن جدا نشود.

info

Serious Sam Classics: Revolution is a unified version of the Croteam’s original Serious Sam Classic: The First Encounter and Serious Sam Classic: The Second Encounter experiences. The game started to be redesigned by Alligator Pit, an indie development team made of Serious Sam fans with support from Croteam, but it was “on ice” for a while due to life happening to Alligator Pit team, so recently Croteam took over the EA development and made it to the finish line.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP

Processor: AMD Athlon 650MHz or Pentium III 650MHz range processor

Memory: 256 MB RAM

Graphics: OpenGL 1.1 compliant

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Memory: 2 GB RAM

Graphics: OpenGL 3.0 compliant

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code