دانلود بازی Shadow Fencer Theatre برای کامپیوتر


بازی Shadow Fencer Theatre یک اثر مبارزه ای است که به صورت فیزیکی دنبال می شود و می توانید با شمشیر خود به مصاف عروسک های دنیای تاریک بازی بروید. در مرکز بازی کاراکترهای منحصر به فردی قرار دارند که هرکدام برای تبدیل شدن به استاد می جنگند و شما هم باید مهارت های بالایی کسب کنید و در مبارزات تکی یا چندنفره حضور داشته باشید. نبردها توسط همین عروسک ها دنبال می شود و گویی یک نمایش تئاتر جمع و جور خیابانی را شاهد هستیم. بازی گرافیک خوبی دارد و حس مینیمال و جذابی محسوب می شود. نقطه به نقطه بازی اهمیت بالایی دارد و شما باید حرکات شمشیر را کنترل کنید و در صورت نیاز آنها را پرتاب کنید.

Shadow Fencer Theatre PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Shadow-Fencer-Theatre

بازی Shadow Fencer Theatre دارای ویژگی های اکشن هیجان انگیزی است و باید در یک ماراتن پیروز باشید و به مرحله بعد بروید. مبارزات در زیر سایه ها انجام می شود و گیم پلی بازی امکان انتخاب نحوه مبارزه را به شما می دهد. مبارزه با دوستان حس و حال جذاب تری دارد و سازندگان ۱۶ کاراکتر قابل بازی را در این بخش در اختیار بازیکنان قرار داده اند. باید جادو کنید و توانایی های خود را برای خلق بهترین صحنه ها بالا ببرید. مینی گیم های بازی هم به عنوان مراحل فرعی عرضه شده اند و می توانید در قالب بخش Skits از آنها لذت ببرید. در ابتدا محدودیت هایی را در زمینه تعداد شخصیت ها و حرکات دارید، اما رفته رفته می توانید بازیکنان بیشتری را انتخاب کنید و تبدیل به یک مامور بزرگ شوید. صدای شخصیت ها جالب است و فضای خنده داری را در هنگام نبرد ایجاد می کند. بازی Shadow Fencer Theatre یکی از آثار مستقلی است که تا مدت ها سرگرم تان می کند و روند بازی نشان می دهد که هیچگاه قرار نیست از تجربه آن خسته شوید.

info

Shadow Fencer Theatre is the competitive awkward physics sword fighting game set in the world of shadow puppets. Take center stage with a unique cast of characters and make your way to become a Grandmaster of the theatre. Perform solo or battle a friend in a veritable variety show of game modes and skits. Whether you are a one-puppet show or sharing the stage, above all else, show the world you are the best performer on the shadowy screen.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel i5 (4th Gen) or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Intel Iris Graphics or equivalent

Storage: 800 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code