دانلود بازی Shakedown Hawaii v1.02 برای کامپیوتر


Shakedown Hawaii یک بازی تمام عیار است که یک محیط جهان باز را به شما ارائه کرده است. چالش های متعدد به شما داده شده است و باید در حرکت خود تمام آنها را انجام دهید. کل این جزیره در تسلط شما قرار دارد و مدل های مختلف کسب درامد هم به شما آموزش داده می شود. در واقع هدف اصلی شما کسب پول های زیاد است و در این راه باید افراد زیادی را به نابودی بکشانید. شیوه های تجاری مختلف در این بازی پیاده سازی شده است و حتی به صورت مشخص خودش را در گیم پلی بازی هم نشان می دهد. شما در واقع مدیرعامل یک شرکت نامشروع هستید که از وضعیت خود ناراضی هستید و حال باید از چرخ زدن در شهر و نابودی مافیاهای مختلف استفاده کنید و درامد خود را به صورت صعودی بالا ببرید. ابزار تجارت شما در بازاریابی است و باید با پرسه زدن در شهر این کار را انجام دهید.

Shakedown Hawaii v1.02 PC-Unleashed

دانلود-بازی-Shakedown-Hawaii

بازی Shakedown Hawaii ابزارهای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید در ریتم داستانی بازی غرق شوید. از پول های خود محافظت کنید و سعی کنید که فروشگاه ها و خرده فروش ها را به تسلط خود دراورید. ماموریت ها به قدری هیجان انگیز است که گویی مراحل بازی GTA V را را در محیطی استراتژیک به نمایش می گذارید و به چالش های سخت و هیجان انگیز پا می گذارید. تنها کافی است که بازی را تجربه کنید و با پروتاگونیست های آن هم آشنا شوید. بازی همچنین دارای صحنه های دیالوگ مجور و خنده دار هم است که یکی از مشخصه های اصلی چنین بازی هایی است. بنابراین سعی کنید که در داستان بازی غرض شوید و ماموریت های خود را انجام دهید.

info

The entire island is up for grabs… or at least, could be with the right business model.

Shakedown: Hawaii combines open world action and empire building. Build a “legitimate” corporation by completing open world missions, acquiring businesses, sabotaging competitors, “re-zoning” land, and shaking down shops for protection money.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® XP / Vista / 7 / 8 / 10

Processor: 1GHz processor

Memory: 256 MB RAM

Graphics: Pixel Shader 2.0 and Vertex Shader 2.0

DirectX: Version 9.0

Storage: 150 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code