دانلود بازی Sid Meiers Civilization V Complete Edition برای کامپیوتر


در بازی Civilization V هجده قوم و ملت مختلف وجود دارد : آمریکا، عرب، آزتک، چین، مصر، انگلیس، فرانسه، آلمان، یونان، هند، ایروکویس ها (آمریکایی های قبل از کشف قاره آمریکا که در آن ساکن بودن) ژاپن، عثمانیان، ایران، روم، روسیه، سیام ها (اسم قدیم تایلند)، سونگانها (که در غرب آفریقا سکونت داشتند).

هر کدام از این ملت ها دو تکنولوژی جایگزین منحصر بفرد خود را دارند به عنوان مثال در عصر آهن ، ژاپنی ها سامورایی داشتند و جایگزین شمشیر زن معمولی می شود که بیشتر قوم ها شمشیر زن معمولی داشتن اما سامورایی ها گروه های منحصر بفرد ژاپن هستند و در آن عصر از آنها استفاده می کردند و همینطور سایر قوم و نژاد های گوناگون نیز به همین شکل تکنولوژی ها و سازه های منحصر بفرد خود را خواهند داشت که باز هم به عنوان مثال خیلی از اقوام سربازخانه ای که می سازند barracks نام دارد و شکل استانداردی دارد اما برای روسیه آن سربازخانه Krepost نام دارد و با شکلی متفاوت و البته تکنولوژی متفاوت.

Sid Meiers Civilization V Complete Edition PC-PROPHET

دانلود-بازی-Sid-Meiers-Civilization-V-Complete-Edition

مطالب مرتبط

و البته هر ملیتی فرمانروای خودش را دارد، کسانی مثل جرج واشنگتن از آمریکا، هارون الرشید از عربستان، Montezuma از آزتاک، ملکه ووو زتیان از چین که تنها ملکه زن چین بود، رامسیس دوم از مصر، ملکه الیزابت از انگلستان که در سال در سال ۱۹۵۲ به این سمت رسید، ناپلئون بناپارد از فرانسه، بیسمارک از آلمان، اسکندر از یونان، گاندی از هندوستان، هیاواثا از رئیسان قبیله ای در آمریکا، نوبوناگا از ژاپن، سلیمان از عثمانی، داریوش اول از ایران، سزار از روم، کاترین دوم از روسیه، رام خام هائنگ از تایلند و آسکیا از سونگانهای آفریقا.

هر کدام از فرمانروایان به سختی روی آنها کار شده که شبیه به واقعیات باشند و هر کدام یک ویژگی مخصوص خودشان را دارند که به زیبایی هر چه تمام تر در بازی Civilization V از آنها استفاده شده، به عنوان مثال امپراطور چین اغلب فرماندهان قدرتمندی نسبت به باقی اقوام تربیت می کند یا در تحقیقات و فرماندهی ارتشی گزینه مناسبی هست.

بازی Civilization V فقط این نیست که شما بهترین فرمانروا را انتخاب کنید و و با یکسری تکنولوژی که بدست می آورید دنیا را فتح کنید و ابر قدرت شوید، یکی از امکانات جدید به بازی اضافه شده سیاست اجتماعی هست که در واقع غیر از شاخه های تکنولوژی که در طول سری بازی بوده این حالت به عنوان دومین شاخه تکنولوژی به بازی اضافه شده است که بر خلاف شاخه تکنولوژی با امتیازات بدست آمده تکنولوژی پیشرفت نخواهد کرد بلکه با امتیازات تمدنی شما و اینکه در چه حالت تمدنی به سر می برید می توانید آنها را ارتقاع دهید.

در مجموع ۱۰ شاخه سیاست اجتماعی در بازی هست به این شرح: اول سُنت (که تمرکز بیشتر روی ساخت شهر را شامل می شود) دوم آزادی (که بهترین انتخاب برای گشایش سرزمین هست) سوم افتخار (در این حالت ارتش و ادوات نظامی پیشرفت سریع تری خواهند داشت) چهارم تقوا (خوشحالی مردم و پیشرفت تمدنی را شامل می شود) پنجم پشتیبانی (که باعث تقویت روابط با شهرهای دیگر می شود) ششم دستور ( باعث کاهش فساد و مدیریت بهتر امپراطوری های پهناور میشود) هفتم حکومت مستقل (باعث ارزان تر و مطیع تر شدن افراد می شود) هشتم استقلال (که باعث پیوستن اغلیت ها و کسانی که به تمدن علاقه مندن به شما می شود) نهم فلسفه عقل گرایی (باعث پیشرفت سریع تر در تکنولوژی می گردد) و دهم تجارت (که امتیازات ویژه ای برای داد و ستد ها دربر خواهد داشت).

هر کدام از این ۱۰ نوع سیاست خیلی کار آمد و پرقدرت هستند در طول بازی Civilization V و البته برخی از آنها خیلی خیلی گران قیمت است به دست آوردنشان و این قسمت بازی نیز جزو مهمترین و البته مهمترین بخش بازی هست که در شماره های قبل شاهد آن نبوده ایم. به عنوان مثال ناپلئون یکی از ویژگی هایش در این بازی بدست آوردن سریع تر امتیازات تمدنی هست در هر شهری که او پیدا می کند و این ویژگی او بخاطر زودتر رسیدن به تمدن در این راه و پیروزی تمدنی بازی بیشتر به کارش می آید و در مقابل سایر اقوام می تواند رشد سریع تری داشته باشد.

البته به این شکل بازی به پایان نخواهد رسید، در بازی انواع مختلف راه ها برای پیروزی هستند که می توانید یکی را انتخاب کنید که به این شرح هستند: مسابقه فضایی (اولین کشوری که بتواند پا به خارج از جو زمین بگذارد دراین حالت پیروز هست) پیروزی دیپلماسی (تبدیل شدن به کشور اول سازمان ملل) پیروزی امتیازی (در این حالت هر قوم و کشوری بیشترین امتیاز را تا پایان سال ۲۰۵۰ کسب کند پیروز هست) و پیروزی سلطه (همان تصرف یا نابودی سایر پایتخت ها توسط یک قدرت) و البته با وسعت پایان ناپذیر شماره پنج بازی یکی دیگر از راه های پیروزی بدست آوردن تسلط روی %۷۵ تمام سرزمین ها هست.

نسخه Complete Edition شامل آیتم های زیر می باشد :

* Sid Meier’s Civilization V (main game)

* Sid Meier’s Civilization V: Gods and Kings DLC

* Sid Meier’s Civilization V: Brave New World DLC

* Babylon (Nebuchadnezzar II) DLC

* Cradle of Civilization – Mediterranean DLC

* Cradle of Civilization – Asia DLC

* Cradle of Civilization – Americas DLC

* Cradle of Civilization – Mesopotamia DLC

* Spain and Inca Civilization and Scenario Pack

* Polynesia Civilization and Scenario Pack

* Denmark – The Vikings Civilization and Scenario Pack

* Explorer’s Map Pack

* Korea Civilization and Scenario Pack

* Wonders of the Ancient World Scenario Pack

* Scrambled Continents Map Pack

* Scrambled Nations Map Pack

* Conquest of the New World Deluxe Scenario

info

The Flagship Turn-Based Strategy Game Returns

Become Ruler of the World by establishing and leading a civilization from the dawn of man into the space age: Wage war, conduct diplomacy, discover new technologies, go head-to-head with some of history’s greatest leaders and build the most powerful empire the world has ever known.

INVITING PRESENTATION: Jump right in and play at your own pace with an intuitive interface that eases new players into the game. Veterans will appreciate the depth, detail and control that are highlights of the series.

BELIEVABLE WORLD: Ultra realistic graphics showcase lush landscapes for you to explore, battle over and claim as your own.

COMMUNITY & MULTIPLAYER: Compete with players all over the world or locally in LAN matches, mod* the game in unprecedented ways, and install mods directly from an in-game community hub without ever leaving the game.

WIDE SYSTEM COMPATIBILITY: Civilization V operates on many different systems, from high end desktops to many laptops.

ALL NEW FEATURES: A new hex-based gameplay grid opens up exciting new combat and build strategies. City States become a new resource in your diplomatic battleground. An improved diplomacy system allows you to negotiate with fully interactive leaders.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® Vista SP2/ Windows® 7

Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or AMD Athlon X2 64 2.0 GHz

Memory: 2GB RAM

Graphics:256 MB ATI HD2600 XT or better, 256 MB nVidia 7900 GS or better, or Core i3 or better integrated graphics

DirectX®: DirectX® version 9.0c

Hard Drive: 8 GB Free

Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card

Note: Optimized for the touch-screen Ultrabook™ device

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® Vista SP2/ Windows® 7

Processor: 1.8 GHz Quad Core CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 512 MB ATI 4800 series or better, 512 MB nVidia 9800 series or better

DirectX®: DirectX® version 11

Hard Drive: 8 GB Free

Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card

Note: Optimized for the touch-screen Ultrabook™ device

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code