دانلود بازی Some Distant Memory برای کامپیوتر


بازی Some Distant Memory یک تجربه اکتشافی همراه با داستانی سنگین است که باید آمادگی آن را داشته باشید. نقش شما یک استاد است که ماموریتی به سمت شهر دریافت می کند. او به شهر هیوتون می رود و سعی در بررسی متعمرات باقی مانده در این شهر دارد. زمین این شهر روز به روز بدتر می شود و منابع هم کاهش می یابند. جلبک ها همه جا را فرا گرفته است و هوای شهر هم به شدت مسموم شده است. شما هیچ نشانه ای از حیات نمی بینید و خرابه ها در حال تدفین شدن در بین زباله های شیمیایی هستند. ماموریت اصلی شما و همراهان تان این است که به آرورا بروید و فانوس را به جایگاه اصلی خودش بازگردانید. این فانوس از همان اول جایگاه هدایت مردمان بوده است و شما فرماندهی یک تیم امنیتی را به سمت این هدف برعهده گرفته اید.

Some Distant Memory PC-CODEX

دانلود-بازی-Some-Distant-Memory

بازی Some Distant Memory سیستم نابی دارد که می توانید حافظه را بازیابی کنید. نکاتی راجع به تمدن ها در بازی وجود دارد که از طریق دیالوگ های نوشتاری به آن دست پیدا خواهید کرد. از ویژگی های کلیدی بازی می توان به داستان شخصیت محور بازی اشاره کرد که هیچ گونه خشونتی در آن دیده نمی شود. رازهای زیادی برای کشف وجود دارد و باید بدانید که علت سقوط تمدن ها چه بوده است و سرنوشت افرادی که قرن ها در خانه هایشان زندگی می کردند چه شده است. داستان کم کم سرعت می گیرد و شما هم می توانید آزادانه چنین کاوشی را انجام دهید. قسمت های بعدی روز به روز از راه می رسند و احساسات شما هم کم کم برانگیخته خواهد شد. داستان به سمت عشق و عاشقی سوق پیدا می کند و از دست دادن و اندوه را توسط شخصیت بازی تجربه خواهید کرد. موسیقی متن بازی جوایز زیادی را از جشنواره ها برده است و در فضای پسا آخرالزمانی بازی جلوه خوبی پیدا می کند.

info

You play as the Professor, on a mission to find the sunken city of Houston. Things have been getting worse for the few surviving colonies of Earth as their resources dwindle and a corrupting algae bloom threatens all that remains. For years you’ve been systematically exploring the wastes without any sign of the ruins. Your main companions on your mission are ARORA, an AI who’s been humanity’s guiding lantern since the Collapse, and the Commander, an explorer newly charged with keeping you safe.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2.3 Ghz or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 750 or better

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2.8Ghz or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 950 or better

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code