دانلود بازی Song of Farca برای کامپیوتر


بازی Song of Farca در آینده‌ای نزدیک جریان دارد، جایی که فناوری تنها بخشی از زندگی روزمره انسان نیست، بلکه بعضی چیزها کاملا به آن وابسته شده‌اند و نمی‌توانند حیات داشته باشند. شرکت‌های فناوری اطلاعات، به تدریج نفوذ بیشتری روی مردم پیدا کرده‌اند و اشرافیت مدرن در دنیا شکل گرفته است. دیگر کسی جلودار آن نیست و نمی‌توان قانونی را برخلاف آن‌ها وضع کرد. سازمان‌های جنایی هنوز در تلاش هستند که در برابر شرکت‌های قدرتمند مقاومت کنند. حتی آن‌ها هم می‌دانند که شهر فارکا، راه ورودی برای آینده سایبرپانک است و می‌دانند که دوران طلایی آن ها به پایا نرسیده است.

Song of Farca PC-DOGE | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Song-of-Farca

شما به عنوان یک کارآگاه خصوصی بوده و نقش ایزابلا سانگ را خواهید داشت. او در جناح‌های مختلف شهر پرسه زده و با کمک گجت‌ها، ارتش کوچکی از هواپیماهای بدون سرنشین را ایجاد می‌کند. پیچیده‌ترین پرونده‌ها در اختیار شما قرار گرفته باید و با تحلیل داده‌های آماری، تلاش کنید که قاتل را از بین مظنونین پیدا کنید. شما می‌توانید به درگیری‌های شکل گرفته و مناطق مختلف توجه کرده و ببینید که چطور می‌توانید قاتل را پیدا کنید. شما باید اطلاعات لازم را کسب کرده و نظارت کاملی روی اینترنت داشته باشید. ابر اطلاعات به شما داده شده و می‌توانید از بین آن‌ها نتیجه گیری کنید.

بازی Song of Farca کم کم پیشرفت کرده و اوضاع پیچیده‌تری را برای شما ایجاد می‌کند. باید رشته‌های مختلفی از علم را یاد گرفته و تلاش کنید که از آن‌ها برای شکل دادن داستان واحد بازی استفاده کنید. تحقیقات در بازی گسترش پیدا کرده و پیامدهای مهمی هم برای شما خواهد داشت. می‌توانید از شاهدین ماجرا استفاده کرده و به صورت عمیق‌تری در داستان بازی غرق شوید. همین موارد به شما کمک خواهند کرد که سریع قاتل را پیدا کرده و به سراغ کیس بعدی بروید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی DOGE تحت عنوان Song of Farca-DOGE فشرده سازی شده است. کرک فیکس بازی Crackfix-DOGE بر روی این نسخه اعمال شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱٫۴گیگابایت به ۷۰۶مگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱ الی ۲ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱٫۸گیگابایت و در هنگام نصب حدود ۵٫۹گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

Song of Farca takes place in the near future, where technology isn’t just part of everyday life – some things are now impossible without it. IT corporations gradually gain more and more influence, becoming a modern aristocracy that couldn’t care less about the law or mere mortals. Criminal organizations are still trying to resist the powerful corporations, but even they understand that the city of Farca is entering a cyberpunk future. They know that their golden age is over.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 610 or equvalent

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) از کرک موجود در فایل ISO استفاده نکنید. حتما محتوای درون پوشه Crackfix را بر روی فولدر بازی خود جایگزین کنید تا مشکلی در اجرای بازی نداشته باشید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code