دانلود بازی Space Robinson برای کامپیوتر


در بازی Space Robinson شما یک مهندس معمولی هستید که به کلونی ۲۱ فرستاده شده اید. این کلونی در فاصله ای دور از سیاره قرار دارد و برای بهبود عملکرد کارها ایجاد شده است. در داستان بازی می خوانیم که شخصیت شما از یک تصادف فضایی جان سالم به در برده است و در یک پایگاه دور از کلونی به دنبال رسیدن کمک است. مکانی که شما در آن گیر افتاده اید زیاد دوستانه به نظر نمی رسد و شما از سیگنال هایی که ارسال می کنید هیچ پاسخی دریافت نمی کنید. این شخصیت به رابینسون تشبیه شده است که او هم در سیاره ای خصمانه گیر افتاده بود و فضای بیرون هم تلاش برای نجات وی صورت نمی دادند. حال شما باید سخت کوش باشید و از بار پیام های مرگی که به شما می رسد ناامید نشوید. به سه مکان بزرگ بروید و مردمی را پیدا کنید که می توانند برای زنده ماندن شما کاری انجام دهند.

Space Robinson Hardcore Roguelike Action PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Space-Robinson

بازی Space Robinson نیاز به تلاش بسیار و صبورانه را در شما تقویت می کند و می توانید از طوفان های شدید فضایی جان سالم به در ببرید. باید برای سفینه خود سوخت گیری کنید و نکات مربوط به برخورد با بیگانگان را مطالعه کنید. شب هنگام کار شما بسیار سخت تر می شود و باید از هجمه بسیاری از حملات فرار کنید. با مصنوعات روبرو شوید و آنها را تعمیر کنید. شانس زنده ماندن خود را بالا ببرید و سفینه های دیگری را پیدا کنید که می توانند فاصله بین چندین سیاره را بپیمایند. شانس زنده ماندن خود را روز به روز بیشتر کنید و نشان دهید که تنهایی هم می توانید علیه مرگ دست و پنجه نرم کنید. گیم پلی بازی سرگرم کنده است و می توانید از سلاح های بسیاری استفاده کنید. روند حرکتی شما سریع است و باید از شر سگ هایی که دارای نیروهای شیطانی هستند فرار کنید.

info

You are an ordinary engineer sent to Colony 21 located on a distant planet to perform maintenance works. You end up surviving a spaceship crash and make it to the abandoned Colony Base. While you are trying to find the answers, you understand that this place is not as friendly as it seems. You are just like a Robinson, trying to survive on a hostile planet lost in outer space.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or better

Processor: 2.4Ghz+

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512MB DirectX 9 compatible video card with support for shader model 3.0

Storage: 500 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

تبلیغات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code