دانلود بازی Stela برای کامپیوتر


Stela یک بازی سینماتیک و پلتفورمینگ است که با اتمسفر همراه است. بازی در مورد زن جوانی است که روزهایی را در جهان باستانی اسرارآمیزی طی می‌کند که نفس‌های آخرش محسوب می‌شود. او در این راه چالش‌های زیادی را تجربه می‌کند و سرزمینی را مشاهده می‌کند که مدام در حال پوسیدگی است. چالش‌های هولناکی در این سرزمین روی می‌دهند و در حالی باید حرکت کنید که نسبت به سرزمین‌های خیانتکار واکنش نشان می‌دهید و در برابر موجودات سرکش این جهان هم ایستگادگی می‌کند. محیط بازی پر از معماهای پیچیده و موجودات خطرناک است که از گذشته در این سرزمین زندگی می‌کنند.

Stela PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Stela

در بازی Stela شما باید محیط را تغییر دهید و از پوشش کیاهی خاص این سرزمین شگفت انگیز عبور کنید. شهرهای مرموزی در این جا مشاهده خواهید کرد که جنگل‌های خالی از سکنه را برای‌تان نمایش می‌دهد. ویرانه‌های عظیم تجربه‌نوینی را از گشت و گذار به شما می‌دهد و تمام تلاش شما برای زنده ماندن در چنین وحشت آوری خواهد بود. وحشتی که شاهد در ظاهر چندان نمایان نباشد، اما در بطن سرزمین رو به نابودی بازی کاملا حس می‌شود. جنگ خالی از سکنه است و ویرانه‌های عظیمی در آن دیده می‌شود که یک تجربه هنری ناب را برای‌تان به‌همراه خواهد داشت.

نحوه‌ی نمایش محیط طوری است که شما هر لحظه باید انتظار اتفاق بدی را داشته باشید و مدام در حال تفکر برای راه حلی باشید تا شما را از مخمصه نجات دهید. سبک بازی تشابه زیادی به بازی Inside دارد و طبق انتظار، موسیقی عالی و استفاده از گرافیک هنری، جزو جدانشدنی این بازی‌ها محسوب می‌شود. بسیاری از منتقدان تجربه‌ی این بازی را به یک شاهکار بدل کرده‌اند و از حس و حال خوبشان هنگام گذر از تمام مراحل بازی می‌گویند. در این ویرانه‌ی عظیم زیرزمینی مناطقی وجود دارد که خالی از سکنه هستند و تنها موجودات هیولایی در آن به‌دنبال شکار شما خواهند بود. شما فرصت چندان زیادی هم ندارید و باید با یک تصمیم گیری سریع اقدام به فرار کنید.

info

Stela is a cinematic, atmospheric platformer about a young woman witnessing the final days of a mysterious ancient world.

Overcome daunting challenges, treacherous terrain, and gargantuan beasts while traversing a decaying land. Manipulate the environment to solve elaborate puzzles and creep past dangerous creatures under cover of muted landscapes, all set to an original soundtrack. Survive sweeping environments including mysterious towns, haunting forests, and massive subterranean ruins brought to life in an atmospheric experience.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 w/ SP1, 64-bit

Processor: Intel CPU Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel UHD 600, 2 GB VRAM

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: SSE4.2 required

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code