دانلود بازی Stormworks Build and Rescue برای کامپیوتر


Stormworks Build and Rescue یک بازی جذاب فیزیکی است که در محیط گرافیکی شگفت انگیزی دنبال می‌شود. شما در این بازی باید طراحی منحصربه‌فرد خود داشته و از محیطی که با بلوک‌ها شناخته می‌شود، برای ساخت جهان خود استفاده کنید. طوفان‌های شدید اقیانوسی را می‌بینیم که قابل برنامه‌ریزی هستند و می‌توانید از سناریوهای مختلفی برای پیروزی استفاده می‌کند. بازی را می‌توانید در فضای آنلاین نیز تجربه کرده و با دیگر کاربران آنلاین رقابت داشته باشید.

ماموریت‌های خود را شناخته و اجازه دهید که دقت در طراحی شما وجود داشته باشد. سعی کنید داشته‌های خود را به اشتراک گذارید و از دوستان خود نظرخواهی کنید. این بازی دارای حالت‌های خلاقانه‌ای است و می‌توانید از ده‌ها ابزار و گزینه‌ برای حضور در این دنیای وحشی استفاده کنید. وسایل نقلیه بزرگ و پیچیده‌ای را می‌بینیم که برای پیروزی در بازی مناسب هستند و می‌توانید در دنیای واقعی بازی از آن استفاده کنی. جاه طلبی خود را بالا برده و اجازه ندهید که محدودیت جلوی شما را برای عملکرد عالی در بازی بگیرد. بازی دارای یک حالت بقا است و می‌توانید از جستجو و حرکت برای نجات خود در این جهان استفاده کنید.

Stormworks Build and Rescue PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Stormworks-Build-and-Rescue

بازی Stormworks Build and Rescue تمرکز زیادی روی ماموریت‌های مختلف دارد و نقشه‌ی بازی نیز کم کم تکمیل می‌شود. دشواری در بازی کم کم افزایش پیدا کرده و می‌توانید میکرو کنترلرهایی را ببینید که مبتنی LUA کار کرده و به شما اجازه می‌دهد تا هرچه بیشتر در این دنیا دوام بیاورید. در این بازی می‌توانید خسارات ناشی از حملات را کم تر کرده و از امکان ارتقا قدرت‌های خود نیز استفاده کنید. محیطی که در این بازی می‌بینیم بیش از ۱۵ هزار کیلومتر وسعت دارد و در گوشه گوشه‌ی آن نیز ماموریت‌ها پدیدار خواهند شد. می‌توانید از امکان طراحی در دنیای بازی نیز استفاده کرده و بازماندگان دیگر را نجات دهید.

info

Stormworks: Build and Rescue is a rich and dramatic physics playground. Take your custom-designed, block-based and programmable vehicles into fierce oceanic storms. Plan and execute thrilling rescues in a variety of challenging crisis scenarios. Export and share your meticulously designed vehicles and missions with other players via the Steam workshop.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10

Processor: Intel Core i5-4440 / AMD Ryzen 3 1200

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 6000 / GeForce 550 / AMD R7 250 (AMD Radeon HD 7750)

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 / 10

Processor: Intel Core i7-6700K / Ryzen 7 3700X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce 750 Ti / AMD RX 550

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. توسط فایل اجرایی SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code