دانلود بازی Stranger Things 3 The Game برای کامپیوتر


بازی Stranger Things 3 The Game به صورت رسمی همزمان با فصل سوم سریالی با همین نام منتشر شده است و طرفدانش می توانند همزمان با مشاهده سریال تجربه نزدیکی با کاراکترهای این سری داشته باشند. بازی رویدادهای مشابه این سری را در خودش نهفته است و شخصیت ها و اسراری را می بینید که به ماجراجویی می روند و شما نیز می توانید با تکنیک های مدرن گیم پلی بازی با آنها همراه شوید. مکانیسم بازی طراحی مدرنی دارد و تمام پیچ و تاب های رویدادها و شخصیت های بازی را به نمایش می گذارد. این تجربه تشابه زیادی به سریال دارد و طرفداران می توانند تعاون بیشتری را با دنیای Stranger Things داشته باشند. شما باید پازل ها را حل کنید و به نبرد با شر بروید. دوازده شخصیت محبوب قابل بازی برای شما در نظر گرفته شده است تا با آنها به کشف اسرار شهر بروید و وقایع فصل سوم را با حس و حال نزدیک تری دنبال کنید.

Stranger Things 3 The Game PC-Unleashed

دانلود-بازی-Stranger-Things-3-The-Game

در بازی Stranger Things 3 The Game باید کار گروهی را پیش بگیرید و پازل ها را با همکاری یکدیگر حل کنید. دشمنان شما توانایی های ویژه ای دارند و باید با ترکیب نیروهای خود جلوی آنها را بگیرید. علاوه بر بخش تک نفره می توانید در بخش PvP با دوستان خود بازی کنید و حملات ترکیبی بهره ببرید. ماجراجویی بازی در فضایی کلاسیک دنبال می شود و شما باید با رفتن به آزمایشگاه های خطرناک و مخفیگاه دشمنان، گنج را پیدا کنید و نبرد علیه شروران را پیروز شوید. هرکدام از شخصیت های بازی سبک مبارزه ای منحصر به فردی دارند و می توانید قدرتشان را ارتقا دهید. پازل ها را باید با انتخاب این شخصیت ها حل کنید و لوازمی که نیاز دارند را به آنها بدهید تا عملکرد خوب خودشان را نشان دهند.

info

Stranger Things 3: The Game is the official companion game to Season 3 of the hit original series! Play through familiar events from the series while also uncovering never-before-seen quests, character interactions, and secrets! This adventure game blends a distinctively retro art style with modern gameplay mechanics to deliver nostalgic fun with a fresh new twist.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Microsoft® Windows® 10 (64 Bit Only)

Processor: Intel Core 2 Duo 2GHz+ or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 256 MB video card. Shader Model 4.0 support

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible

Additional Notes: Supports direct input compatible controllers and Bluetooth controllers.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای Unleashed.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code