دانلود بازی Super Kickers League برای کامپیوتر


بازی Super Kickers League بهترین تجربه یک فوتبال فانتزی را به شما می دهد و قواعد فوتبال معمولی را ندارد. درواقع شما آزادانه می توانید حرکت کنید و با شخصیت های کارتونی این مسابقات زیبا را برگزار کنید. می توانید به تنهایی یا با دوستان خود به سراغش بروید و تیمی جذاب از ماهرترین فوتبالیست ها را دور هم جمع کنید. بازی مناسب یک تجربه چندنفره آنلاین جذاب است که لحظات خوشی را برای تان به ارمغان می آورد. مهارت های مختلفی وجود دارد که کم کم آنها را کسب خواهید کرد و در ادامه هم حالت های بیشتر که رقابت را شدیدتر می کند، به بازی اضافه خواهد شد. این روند را می توانید در لیگ سوپر کیکرز ادامه دهید و در کنار یک رقابت سالم، سرگرمی و خنده را هم تجربه کنید.

Super Kickers League PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Super-Kickers-League

بازی Super Kickers League محتوای زیادی برای ارائه کردن دارد و تا مدت ها می توانید با دوستان خود این رقابت را تجربه کنید. یکی از ده تیم را انتخاب کنید و با بازیکنان منحصر به فرد هرکدام، در تلاش برای به ثمر رساندن بیشترین گل ها باشید. ۴ زاویه دوربین مختلف در بازی وجود دارد که در صحنه های آهسته هم به کار می رود و بسیار زیبا هستند. در حین بازی می توانید قدرت های خود را افزایش دهید و شوت های برق آسا را به سمت دروازه راهی کنید. تیم موردعلاقه خود را در مسابقات آنلاین استفاده کنید و استرس بالا را در برابر تیم های قدر تجربه کنید. شما هم می توانید با چنین رقابت هایی پیشرفت کنید و تکنیک های مختلفی را داشته باشید. این تکنیک ها می تواند رفته رفته تازه تر شود و شما هم ابداع کننده آن ها در ادامه خواهید بود. در نبردهای ۳ به ۳ می توانید دوستان خود را دعوت کنید و اجازه انتخاب به آن ها بدهید. می توانید از پاورآپ هایی نظیر گاو و توپ های آتشین در بازی استفاده کنید و کلی بخندید.

info

The best arcade experience and football fantasy are waiting for you in Super Kickers League. There are no referees, there are no rules, everything is allowed, the only aim is to score more goals than your rival!

Play alone or with friends, form a team of captains and combine different skills to win matches, competitions and to unlock different game modes. Fun and goals are guaranteed in Super Kickers League!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: i3 or better

Memory: 8000 MB RAM

Graphics: Nvidia GTX 660 or better

Storage: 800 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: i5 or better

Memory: 8000 MB RAM

Graphics: Nvidia GTX 960 or better

Storage: 800 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

لینک دانلود

هشدار مهم! برای اجرای این بازی، نیاز به گیم پد دارید. قابلیت بازی کردن با موس و کیبورد برای این بازی وجود ندارد.

—————–

دانلود بازی Super Kickers League-DARKSiDERS با لینک مستقیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code