دانلود بازی Swag and Sorcery + Update v1.021 برای کامپیوتر


بازی Swag and Sorcery امکان ساخت دهکده رویایی تان را به شما می دهد و باید از طرح های فانتزی و خلاقانه بهره گیرید. سعی کنید قهرمانان خود را پرورش دهید و المان هایی موسوم به Swag را کالکت کنید. گیم پلی بازی سرشار از المان های اعتیادآور است و باید با تجهیز نیروها به پیش روید. دوستان خود را به چالش دعوت کنید و در سطوح بالا به کنترل بهتر نیروهای خود بپردازید. مبارزین شما باید همواره در حال غارت باشند و ارتقا یابند تا توانایی دفاع از دهکده شما را داشته باشند. داستان بازی روی شوالیه هایی است که تلاش می کنند از پان پادشاه دفاع کنند. آنها در باربر قهرمانان دیگر می ایستند و به دستور پادشاه به ماموریت های مختلف اعزام می شوند. این بازی در حقیقت یک ماجراجویی تمام عیار است و در این راستا طرفداران آثار RPG بیشتر از آن لذت می برند. شما باید به ماموریت های مختلف اعزام شوید و شانس خود را برای موفقیت و تصاحب دهکده های دیگر امتحان کنید.

Swag and Sorcery PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Swag-and-Sorcery

بازی Swag and Sorcery سرشار از لحظات فان و خنده دار است و دیالوگ هایی که شخصیت های بازی بر زبان می آورند عالی است. می توانید سازه های بسیاری را در دهکده خود ایجاد کنید و از آنها برای تجهیز نیروها استفاده کنید. بخش کشاورزی بازی به قدرت خود ادامه می دهد و باید از ساحتمان های بیشتر هم استفاده کنید. بخش اصلی بازی روی نبرد با غول ها است و در این زمینه باید سلاح های خود را ارتقا دهید. افزایش نیروها هم مرد مهمی است. در هنگام نبرد صفحه به سه قسمت افقی تقسیم می شود و شما نیروهای خود را باید تا جایی پیش ببرید که ابرها کنار بروند و شما توانایی مشاهده و تصاحب دهکده های دیگر را داشته باشید.

info

Welcome to Swag and Sorcery, a new streamlined RPG from the creators of Punch Club and Graveyard Keeper! Build your own fantasy village, train and equip your heroes and send them out to collect Swag! At its core Swag and Sorcery is an epic, ruthless adventure that both RPG and idle game fans will appreciate. There’s also a sarcastic cat.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: i5 and up

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Dedicated video card is required

Storage: 700 MB available space

Sound Card: Stereo. Play with good stereo.

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code