دانلود بازی Syndicate برای کامپیوتر


آدمیت با پیشرفت علم در ذهن خود به مسائل مختلفی می پردازد، یکی از این مسائل کنترل ذهن بشریت و یا خواندن ذهن آنهاست، کشوری که قدرت طلب است دوست دارد با تکنولوژی خود ذهن مردم را کنترل کند و برای آن ها برنامه ریزی کند تا کارهایی را انجام دهند که بر وفق مراد خودشان است. در سال ۱۹۹۳ اولین نسخه از سری بازی های Syndicate توسط پیتر مولینیو خلق شد که به بازی موفقی نیز تبدیل شد. با گذشت نزدیک به ۱۹ سال از عرضه آن بازی، کمپانی EA و استودیوی Starbreeze دنباله این بازی را راهی بازار کردند. اگر از جمله کسانی هستید که نسخه اول را بازی کرده اید، پس این بازسازی مجدد از سری Syndicate برای شما جذاب خواهد بود. کنترل ذهن انسان و استفاده از آن برای محقق کردن اهداف خود، موضوعی است که تا کنون به دفعات به آن پرداخته شده است.

Syndicate PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Syndicate

داستان بازی Syndicate در سال ۲۰۶۹ رخ می دهد. دنیا زمانه ای را پیش روی خودش دارد که در آن دولت ها توانایی کنترل مردم خود را ندارند. جهان یک حاکم پشت پرده به نام کمپانی Eurocorp Mega-Corporation دارد و آن ها هستند که ذهن انسان ها را تحت کنترل خود درآورده اند. این کمپانی با ساخت چیپ هایی به نامDART توانایی کنترل ذهن انسان ها و ایجاد تغییر در آن را بدست آورده است.

این کمپانی روز به روز چیپ هایش را در دنیا به فروش می رساند و انسان ها بیشتری را تحت کنترل خودش درمی آورد. در بازی Syndicate در نقش آخرین فردی قرار می گیرید که به عنوان یکی از کسانی که آخرین مدل از چیپ DART 6 را تست می کند، قرار می گیرید. او مایلز کیلو (Miles Kilo) نام دارد که قرار است این چیپ را آزمایش کند.

استودیوی بازیسازی Strabreeze همانند بازی های قبلی اش، Syndicate را نیز با موتور بازیسازی خودش ساخته است. گرافیک بازی در سطح خوبی قرار دارد و تکنیک های خاص استودیوی Strabreeze در آن قابل مشاهده هستند. از جمله این قسمت ها می توان به نورپردازی بازی اشاره کرد. نورپردازی بازی واقعاً خوب است و می تواند شما را تحت تأثیر قرار دهد، اما متأسفانه در بیشتر مکان ها، استفاده اغراق آمیز و بی منطق از نورها باعث ایجاد سردرد و چشم درد می شود و اگر به این مسئله حساس باشید، از ادامه بازی صرف نظر خواهید کرد.

کیفیت بافت ها در سطح خوبی قرار ندارد. از طرف دیگر، طراحی شخصیت های بازی نیز چندان خوب صورت نگرفته است، البته این موضوع روی شخصیت های اصلی بیشتر به چشم می آید، جزئیات صورت آن ها در سطح عالی ای نیست و چندان احساسی هم در طراحی آن ها دیده نمی شود. البته طراحی لباس ها و شبیه سازی حرکت پارچه بسیار خوب صورت گرفته است. در کنار طراحی نسبتاً خوب شخصیت های اصلی، طراحی دشمنان در سطح خوبی قرار ندارد و چندان چنگی به دل نمی زند.

جلوه های ویژه و افکت های مختلفی که در بازی مشاهده می کنید که خوب طراحی شده اند و باعث هیجان انگیزتر شدن صحنه ها و قسمت های سینمایی بازی شده اند. Starbreeze خلاقیت زیادی در طراحی اسلحه های بازی به خرج داده و به خوبی سلاح های مدرن آینده را به مخاطبان نشان می دهد، طراحی مراحل و تنوع آن ها نیز واقعاً خوب و جالب توجه است و نظر شما را به خودش جلب می کند.

بازی Syndicate یک تجربه خوب در سبک اکشن اول-شخص را به شما منتقل می کند، در این بازی با عنوانی که تنها تیراندازی است، مواجه نخواهید شد، روند بازی کاملاً بر پایه هک کردن چیپ های DART استوار شده است. می توانید چیپ های سربازان را هک کنید و کاری کنید که آن ها به خودشان و سایر دشمنان تیراندازی کنند. می توانید چیپ های مختلف را هک کنید تا بتوانید به خواسته خود دست پیدا کنید. در این بازی واقعاً انسان ها به سلاحی تبدیل می شوند که می توانند از بمب های هسته ای نیز خطرناک تر باشند. تیراندازی با سلاح های مختلف نیز از دیگر قسمت های هیجان انگیز و جالب توجه به حساب می آید.

info

The Executive Package

Show off Your Executive Status Today!

When you order Syndicate, you’ll receive the Executive Package including these bonus items:

• Solid gold versions of all loadout guns in co-op

• Golden dart chip & vision

• Executive gold Syndicate logos

Syndicate is the re-imagination of a cult classic franchise from 1993 – a unique action shooter set in a not too distant future, where Business is War.

2069 – No longer governed by politicians, the developed world is divided up into regions controlled by megacorporations known as Syndicates. These Syndicates have revolutionized how the consumer interacts with the digital world. No longer does the consumer require a device to access the world’s data and control their technology, they can do this at the blink of an eye via neural chip implant. Civilians flocked to be “chip’d” and enjoy all that their selected Syndicate has to offer; housing, medical, banking, insurance, education, entertainment and jobs. One complete package. One complete lifestyle.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win Xp 32

Processor: Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz / AMD Athlon II X3 440

Graphics: AMD Radeon HD 4650 or NVIDIA GeForce 8800 GT

System Memory: 3 GB RAM

Storage: 11 GB Hard drive space

DirectX 9 Compatible Graphics Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code