دانلود بازی Tales of MajEyal


بازی Tales of MajEyal عنوانی نقش آفرینی می باشد که از المان های مبارزات نوبتی تاکتیکال و شخصیت سازی پیشرفته بهره مند می باشد. شما باید سیاهچاله های تصادفی را کاوش کنید، در نبردهای چالش برانگیز حضور داشته باشید، فرقه ی خود را در دنیای Eyal انتخاب کرده و شخصیت های مورد نظر خود را به انتخاب خود در بازی ایجاد نمایید. بازی Tales of MajEyal توسط استودیو Netcore Games برای اولین بار در اواخر دسامبر ۲۰۱۲ معرفی شد و تا به امروز توانسته نظرات بسیار مثبتی را بدست آورد. نسخه ای که در وبسایت دانلودها برای این بازی آماده شده، نسخه Collector’s Edition برگرفته از وبسایت GOG می باشد که می توان آن را به عنوان کامل ترین و بهترین نسخه از بازی Tales of MajEyal دانست. شما می توانید رابط کاربری را برای خود شخصی سازی کنید و از ظاهر گرافیکی مدرن بازی لذت ببرید. استفاده از کنترل هوشمندانه ی موس، مکانیزم های دقیق و بی عیب، نبردهای چالش برانگیز، آمارهای آنلاین و اوراق شخصیت ها و … همگی باعث شده اند تا بازی Tales of MajEyal به عنوان یک اثر مناسب نقش آفرینی قرن بیست و یکم معرفی شود.

Tales of MajEyal Collectors Edition PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.6.7-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Tales-of-MajEyal-v1-6


بسته الحاقی جدید Forbidden Cults برای بازی Tales of Maj’Eyal در ۱۶م می ۲۰۱۸ منتشر شده است. چیزی بیش از ۶سال پس از انتشار نسخه اصلی بازی! این بسته الحاقی را می توان یک گسترش دهنده ی بسیار مهم دانست که اجازه ی کاوش مناطق ترسناک زیرزمین را می دهد. در بسته الحاقی Forbidden Cults دو کلاس جدید را می توانید بازی کنید. کلاس Writhing One که به شما اجازه می دهد تا به مرور به شخصیتی ترسناک تبدیل شوید و با نابودی صورت و وجود خود، به دشمنان خود حمله ور شوید. کلاس دوم که Cutlist of Entropy نام دارد، به شما اجازه می دهد تا از قابلیت جنون آمیز آن استفاده کنید و نیروهای جنبشی را بدست بگیرید تا قوانین عادی فیزیک را تغییر دهید.

info

Tales of Maj’Eyal is a roguelike RPG, featuring tactical turn-based combat and advanced character building. Play as one of many unique races and classes in the lore-filled world of Eyal, exploring random dungeons, facing challenging battles, and developing characters with your own tailored mix of abilities and powers. With a modern graphical and customisable interface, intuitive mouse control, streamlined mechanics and deep, challenging combat, online stats and character sheets, Tales of Maj’Eyal offers engaging roguelike gameplay for the 21st century.

Forbidden Cults is a big expansion for Tales of Maj’Eyal to let you explore the horrors that lurk beneath the surface, to delve in long lost knowledge and lore and as usual to die a lot!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP
Memory: 500 MB RAM
Graphics: Any OpenGL capable
Storage: 512 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code