دانلود بازی Taste of Power برای کامپیوتر


Taste of Power یک بازی استراتژیک آنلاین است که می توانید در جهان قرون وسطایی تجربه کنید. نبردهای بازی تداوم دارد و می توانید در یکی از جناح های اروپا، چین و خاورمیانه حضور داشته باشید. در تاریخ کشورها درگیری های بسیاری روی داده است و سازندگان سعی کرده اند که رویدادهای تاریخی را به صورت متناوب وارد بازی کنند. فناوری های جدید هم کمک می کند که تجربه ای نوین تحویل بازیکنان داده شود و بتوانید به عنوان یک فرمانده کارکشته در بازی عمل کنید. نبردها همراه با تاکتیک هستند و می توانید قدرت واقعی را تجربه کنید. از توپخانه ها استفاده کنید و قدرت مهندسی خود را بدون هیچ محدودیتی وارد زیر و بم کشور خود کنید. از موقعیت های استراتژیک استفاده کنید و سیستم دفاعی خود را قوی تر کنید. تونل های زیرزمینی بسازید و نیروهای خود را در آن قرار دهید. حریفان خود را غافلگیر کنید و نگذارید که بیش از پیش وارد قلمرو شما شوند.

Taste of Power PC REPACK-SKIDROW

دانلود-بازی-Taste-of-Power

بازی Taste of Power شامل ملت های واقعی در زمان نبرد قرون وسطی هستند و سربازان هم شکل و شمایل واقعی خودشان را دارند. شوالیه های اروپایی در ایجاد تشکل های دقاعی تبهر خاصی دارند و می توانید دیوارهای منظم را دور مقر اصلی خود ایجاد کنید. روحیه ارتش خود را حفظ کنید و نگذارید که خیانت کاران مسیر شما را عوض کنند. گرافیک و انیمیشن نبردها بسیار عالی کار شده است و حتی اگر به آثار استراتژیک علاقه ای نداشته باشید هم برای تان جالب خواهد بود. تغییر فصل ها در بازی دیده می شود و ادوات نظامی در این شرایط تاثیرشان تفاوت می کند. بازی سرعت قابل قبولی دارد و به منظور قراردادن اکثر داستان های مربوط به تمدن ها، سعی شده است که سرعت رسیدن به نتیجه بالا رود و بازیکن احساس خستگی نداشته باشد.

info

Taste of Power is a real-time strategy game set in alternate medieval times, where you fight for one of 3 factions – Europe, China, or the Middle East. In our version of history, nations clash for global dominance. The continent is an epic battlefield, so you’ll have to build cities, recruit troops, study new technologies and wipe out your opponents. Your nation needs a proper commander!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Processor: Intel Core i5 2.4GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Video 2 GB

DirectX: Version 10

Storage: 2500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5 3.4 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Video 4 GB

DirectX: Version 11

Storage: 2500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

تبلیغات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code