دانلود بازی The Wild Eight + Update v1.0.4-CODEX برای کامپیوتر


داستان بازی The Wild Eight با سقوط هواپیمایی در کوهستان‌ آلاسکا شروع می‌شود. هشت نفر از بازماندگان این فاجعه خود را در دنیای سرد و وحشی این بازی پیدا می‌کنند و برای زنده ماندن می‌جنگند. شما باید در دنیای این بازی به کشف معمای مرموز سقوط هواپیما بپردازید و در کوهستان‌های یخ‌بندان ساختمان‌ها و آزمایشگاه‌های متروکه در دنیای این بازی را جستجو کنید. دوستان خود را به این بازی دعوت کنید و با همکاری آنها تمام تلاش خود صرف زنده ماندن کنید، با  آتش بدنتان را در شب‌ها گرم کنید، از طوفا‌ن‌های سنگین در امان بمانید و آذوقه خود را با دوستانتان تقسیم کنید.

به جستجوی آیتم‌های گوناگون بروید و با استفاده از آنها برای خود ابزار و سلاح بسازید تا از حیوانات وحشی این دنیا در امان بمانید، هر چند شاید موجوداتی به جز حیوانات وحشی گریبانگیر شما شوند. مهارت‌های بقای شما را در قالب سرگرمی به چالش خواهد کشید. دو عامل اصلی در بازی The Wild Eight گرسنگی و دمای بدن شماست. گرسنگی را باید به واسطه‌‌ی یافتن غذا یا شکار انواع حیوانات که هر یک خصوصیات خود را دارند برطرف کرد و دمای بدن شما اگر تا حدی زیادی پایین بیاید، می‌تواند شما را در دنیای سرد بازی از بین ببرد!

The Wild Eight PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.0.4-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-The-Wild-Eight

این عنوان Co-op که هدف در آن زنده ماندن است توسط Eight Point ساخته شده و محیط آن در آلاسکا است. بازی‌بازان باید شجاعت لازم را به خرج دهند و با هم‌دیگر به صورت تیم‌های هشت نفره خطر کنند. این کار می‌تواند با بازیکنان رندوم دیگر و یا با هفت دوست دیگر باشد. در کنار اکتشاف محیط بازی، بازی‌بازان باید به شکار ، پیدا کردن غذا و ساخت وسایل بپردازند و تمام تلاششان را بکنند تا در این محیط خصمانه که به لطف سقوط یک هواپیما به وجود آمده زنده بمانند. بازی‌بازان یا می‌توانند با هم‌دیگر حرکت کنند و یا راه خود را پیش بگیرند.

شاید بهتر باشد که نزدیک یک دوست ماند از آن‌جا که در سرمای یخ زننده شب گرگ‌های جهش یافته وجود دارد. علاوه بر این در بعضی اوقات شاید نیاز به کسی باشد تا زخم‌هایتان را خوب کند چرا که حتی یک خراش کوچک هم می‌تواند بازی با مرگ در این محیط وحشی باشد. و بگذارید فراموش نکنیم که یک مرد دیوانه نیز در این محیط وجود دارد. محیطی بازی The Wild Eight حاوی ساختمان‌های رهاشده‌ای است که بعضی از آن‌ها دارای یک محیط آزمایش خانه برای ایجاد رمز و رموز برای بازی‌باز است تا به حل آن بپردازد. هم‌چنین بازی‌بازان باید دلیل سقوط هواپیمایشان را بفهمند چرا که ظاهرا این یک خطای انسانی نبوده است.

منبع توضیحات: گیم فا و زومجی

info

 The Wild Eight is in a constant state of improvement, and it is not yet complete. If you are not ready for rare bugs and wipes, we recommend waiting for the full release. This does not mean that the game is unplayable or lacks features, it’s actually vice-versa! Right now The Wild Eight is fully enjoyable and has all main features such as the multiplayer, storyline and side quests. Buying the game and providing your feedback during Early Access will support us in improving the game. For more details check out our Early Access section above.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher 64bit

Processor: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 450 or higher with 1GB Memory

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

تبلیغات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code