دانلود بازی Tonight We Riot برای کامپیوتر


بازی Tonight We Riot در یک دیستوپیا جریان دارد، جایی که سرمایه داران ثروتمند کنترل نیروی برق، رسانه و زندگی افراد کارگر را بدست دارند. شما در این بازی با دو انتخاب روبرو هستید؛ یاباید این وضعیت را بپذیرید، یا اینکه به نبرد با چنین شرایطی برخیزید و دنیا را به‌جای بهتری تبدیل کنید. در این بازی تنها یک قهرمان وجود دارد، اما شما در طول بازی با افراد زیادی ملاقات کرده و مردم زیادی را با انقلاب خود همراه می‌کند. از ویژگی‌های اصلی بازی می‌توان به حالت کوآپ جذاب بازی اشاره کرد که یقینا هر بازیکنی را سرگرم می‌کند. ۲۰ سلاح جذاب در بازی وجود دارد و این‌ها می‌توانند شما را در نبردها یاری کنند. در نظر داشته باشید که یک سگ هم همراه با شماست و در طول راه غریبه‌های زیادی را مشاهده خواهید کرد.

Tonight We Riot PC-GOG

دانلود-بازی-Tonight-We-Riot

مطالب مرتبط

بازی Tonight We Riot از تصاویر ثابت زیادی تشکیل شده است که البته ترسناک هستند و فضای موهون این شهر را به نمایش می‌گذارند. میلیاردهایی در این شهر زندگی می‌کنند که در یک ساختمان ایستاده و دنیا را تماشا می‌کنند. اما گویا قرار است همه چیز تغییر پیدا کند و همه‌ی افراد بر علیه آن‌ها یک انقلاب را شکل دهند. این غول میلیاردی بالاخره کله پا خواهد شد و تمامی شکوهی به زیر کشیده می‌شود. حال شما باید شکل دهنده چنین انقلابی باشید. گیم‌پلی بازی در فضای گرافیکی پیکسلی جریان دارد و از تجربه آن لذت خواهید برد. موسیقی بازی حماسی است و شما با گرفتن پرچم، نیروهای خود را به سمت حمله به پلیس به خدمت خواهید گرفت. کم کم شما می‌توانید سازه‌های بزرگ دشمن را نابود کرده و به برج‌های بلند میلیاردرها برسید. داستان شما در حال شکل گیری است، تنها کافی است که حرکت خود را ادامه داده و تیم را رهبری کنید. تیم شما در حال شورش است، اما بدون وجود رهبری مثل شما که پرچمی در دست دارد، چندان توفیقی پیدا نخواهند کرد.

info

In a dystopia where wealthy capitalists control elections, media, and the lives of working people, we’re faced with two choices — accept it or fight for something better. Tonight We Riot doesn’t have just one hero. Instead, you play as a movement of people whose well-being determines the success of your revolution.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4000 or a better
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code