دانلود بازی Tower Hunter: Erza’s Trial + Hotfix برای کامپیوتر


بازی Tower Hunter دنیایی از برج های بلند را در اختیار شما می گذارد و می توانید وارد زمین هایی شوید که قهرمانانی اسطوره ای در آن حکمرانی می کنند. ارزا دوباره بازگشته است تا با شیطان روبرو شود و مبارزه ای فراموش نشدنی به نمایش گذارد. چالش هایی در بازی وجود دارد که باید باه صورت اسکرولی در آن وارد شوید و به سرعت دشمنان خود را نابود کنید. منابع شما محدود است و باید قدرت و جهت حرکات خود را تعیین کنید. سلاح و جادو دو عنصر اصلی مقابله شما هستند و هرکدام هم ترکیبی از کومبوها را در اختیارتان می گذارد. ضربات سنگین و مهلک را باهمدیگر وارد کنید و فراموش نکنید که مخفی کاری یکی از عناصر جذاب بازی محسوب می شود. بازی از یک سیستم ویژه رانینگ بهره می برد و باعث می شود که دستورات ساده شما را از مهلکه ای بزرگ نجات دهند. می توانید برخی از مهارت های خود را غیرفعال کنید و نوعی سیستم سفارشی سازی شده مرتبط با کسلوانیا را تجربه کنید.

Tower Hunter Erzas Trial PC-CODEX + Hotfix

دانلود-بازی-Tower-Hunter-Erzas-Trial

در بازی Tower Hunter عناصر پنهان زیادی وجود دارد و می توانید با ویران کردن درها وارد دنیای بیشتر شوید. گرافیک و محیط های طراحی شده تنوع خوبی دارند و می توانید از روی دیوارها عبور کنید و به سیاه چال های دیگر برسید. انیمیشن دشمنان و شخصیت شما بسیار عالی کار شده اند و روان هستند. بازی در برخی از بخش ها دست کمی از آثار شاخص کنسولی ندارد و حداقل از نظر گرافیکی با آنها برابری می کند. باس ها جثه بسیار بزرگی دارند و برای فرار از آنها کار سختی دارید. گاهی اوقات زمین به غرش در می آید و باید سریعا پرش های موقع را سرلوحه کار خود قرار دهید. نقشه کوچکی در گوشه صفحه دیده می شود که می توانید از ان برای تعیین موقعیت بهره ببرید.

info

With features of roguelite,players of Tower Hunter: Erza’s Trial fight their way up in the world of a giant tower with random modules. Different terrains are found in the towers, and there is exploration to do and challenges to overcome. Due to a contract between our heroine Erza and a demon, Erza is beamed back to the original start every time she dies. As time loops, Erza, becomes a strong fighter who can make her way to her target.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win 7 64bit / Win 8 / Win 10

Processor: Intel(R)Core i3 2.7GHz

Memory: 4000 MB RAM

Graphics: GeForce GTX 460/Radeon HD 5800 or better

DirectX: Version 11

Storage: 4000 MB available space

Sound Card: at will

سیستم پیشنهادی:

OS: Win 7 64bit / Win 8 / Win 10

Processor: Intel(R)Core i5 3.2GHz

Memory: 8000 MB RAM

Graphics: GeForce GTX 960/Radeon HD 7900 or better

DirectX: Version 11

Storage: 5000 MB available space

Sound Card: at will

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

تبلیغات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code