دانلود بازی Train Station Renovation برای کامپیوتر


در بازی Train Station Renovation شما به‌عنوان یک شرکت نوسازی که متخصص بازسازی ایستگاه‌های راه آهن است، بازی خواهید کرد. در این اثر ایستگاه‌های قطار متروکه‌ای را می‌بینیم که کم کم در شرف تخریب قرار دارد و شما باید شروع به‌کار کرده و آن‌ها را دوباره برای سرویس دهی آماده‌سازی کنید. شما با ایستگاه‌های کوچک‌تر شروع خواهید کرد و به مواردی می‌رسید که در شهرهای پرتراکم قرار دارد و کار شما را سخت‌تر خواهد کرد. بیش از ۱۰ نقشه در بازی می‌بینیم که به‌تدریج مکانیسم‌های جدید را به شما خواهد آموخت.

شما باید به‌عنوان یک مدیر وارد شده و شرکت نوسازی را برای ارائه خدمات آماده‌سازی کنید. کارهای مختلفی در بازی Train Station Renovation انجام خواهید دید و باید ایستگاه‌ها را دوباره احیا کنید. همه چیز باید تر و تمیز انجام شده و بتوانید با وسایل و تجهیزات مختلف پیرامون خود کار کنید. انتخاب با شما خواهد بود و می‌توانید میزان کارکرد خود را نیز تعیین کنید. شما می‌توانید از طاقت فرسا بودن کار خود کاسته و هنگام بازی یک آرامش خوب داشته باشید. اوقات خود را باید به‌خوبی سپری کرده و اجازه ندهید که حجم کار زیاد، لذت این کار را از شما بگیرد.

Train Station Renovation PC-HOODLUM | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Train-Station-Renovation

در بازی Train Station Renovation به همه‌ی المان‌های موفقیت دسترسی خواهید داشت و می‌توانید علاوه بر تعمیر ایستگاه‌های راه‌آهن، آن‌ها را به‌خوبی تزئین کرده و درآمد بیشتری داشته باشید. استفاده از غلطک رنگ، قوطی اسپری، میلگرد، آچار و موارد دیگر، می‌تواند تغییرات زیادی در روند کاری شما ایجاد کند. می‌توانید همه چیز را توسعه داده و کار خود را ارتقا دهید. مهارت‌های شما در مراحل مختلف افزایش پیدا خواهد کرد و سرعت کار نیز بالاتر می‌رود. می‌توانید کارهای جدید را به‌صورت همزمان دریافت کرده و گزینه‌های جدید را باز کنید. برخی از فعالیت‌ها لذت بیشتری برای‌تان خواهند داشت و می‌توانید به سلیقه‌ی خود، حجم چنین کارهایی را بالا ببرید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی HOODLUM تحت عنوان Train Station Renovation-HOODLUM فشرده سازی شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۴٫۲گیگابایت به ۳گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۴ الی ۷ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۵گیگابایت و در هنگام نصب حدود ۱۰گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

In Train Station Renovation you play as a renovation company specialised in restoring railway stations. The game is set in abandoned and destroyed train stations, you will start with small rural ones to ease in and eventually be challenged with sprawling train stations in metropolitan areas. The game is divided into 10 maps (stations) which gradually teach you new mechanics and help you manage different working environments. Each station needs to be cleaned, fixed and decorated with items and equipment to bring it back to life.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 7/8/10

Processor: Intel Core i3-4130 / AMD Phenom II X4

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 10

Processor: Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 5 1600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code