دانلود بازی Two Worlds II HD Shattered Embrace برای کامپیوتر


Two Worlds II یک بازی RPG و ادامه ی بازی Two Worlds که سال ۲۰۰۷ منتشر شد می باشد و برای Windows, MacOSX, PS3, X360 منتشر شده است. ابتدا این بازی Two Worlds: The Temptation داشت و قرار بود دومین Expansion Pack برای بازی two worlds باشد اما تصمیم گرفته شد که به عنوان یک بازی کامل و با موتور جدبد ساخته بشود. موتور جدید این امکان را میده که بازی به طور همزمان برای PC و کنسول ساخته بشود همچنین گفته شده که موتور جدید قدرت های زیادی را که بازی های امروز بوق و کرنا میکنند را داراست؛ مناظر زیبا، مناطق خاص، فیزیک واقعی همه قسمت هایی از این دید جدید هستند.

سازندگان بازی Two Worlds II هم اعلام کرده اند که قسمت مالتی پلیر را می توانید به صورت Competitive و یا Cooperative انجام بدهید. یک بار دیگر شما به عنوان یک انسان که “هیرو” هست بازی میکنید و موقع ارتقاء لول شما می توانید در مهارت خاصی تخصص پیدا کنید و یا امتیاز ها را بین مهارت های مختلف تقسیم کنید. شما به اجبار، کلاس خود را در اول بازی انتخاب نمی کنید بلکه در طی بازی شخصیت شما شکل می گیرد.

Two Worlds II HD Shattered Embrace PC-CODEX

دانلود-بازی-Two-Worlds-II-HD-Shattered-Embrace

داستان بازی Two Worlds II:

بعد از شکست Aziraal یعنی خدای آتش ،Dark Lord Gandohar تقریبا به هدفش یعنی خراب کردن توازن بین عناصر چهارگانه میرسد و جادوی سیاه زمین را پر میکند. Gandohar که امکان سیطره بر جادوی سیاه را میبیند از قدرت aziraal که درون جسم Kyra (خواهر شما در قسمت اول بازی) شده است استفاده میکند، Kyra با اینکه از نوادگان Orphans بود اما این فشار را نمیتواند تحمل کند، در اینجا Antaloor (سرزمین قسمت اول بازی) هم که در چنگال او آمده نقشه ی جدیدی را از درون قلعه ی خود در Oswaroth میکشد.

پنج سال از حوادثی که جهان را تا لبه ی نابودی برد میگذرد، شما در یکی از سیاهچال های Gandohar زندانی هستید ، آزادی و امید نجات خواهر خود را از دست داده اید درست زمانی که یاس وجودتان را دارد میگیرد امید از جایی وارد میشود که کسی فکرش را هم نمیکرد. Orc ها که نژادی که شما از آنها متنفرید یک گروه نجات را برای آزادی شما از زندان فرستاده اند، شما وارد یک جهان حتاکی شده توسط شیطان میشوید و حالا باید گذشته ی Gondohar را به امید پیدا کردن نقطه ی ضعف او کشف کنید وگرنه خواهر خود را برای همیشه از دست میدهید…

لیست بسته های الحاقی موجود در نسخه فعلی CODEX:

 • Two Worlds II – Pirates of the Flying Fortress
 • Two Worlds II – Strategy Guide
 • Two Worlds II – Pirates of the Flying Fortress Strategy Guide
 • Two Worlds II – Call of the Tenebrae
 • Two Worlds II – Shattered Embrace
 • Two Worlds II – Echoes of the Dark Past
 • Two Worlds II – Echoes of the Dark Past 2
 • Two Worlds II – Soundtrack
 • Two Worlds II – PotFF Soundtrack
 • Two Worlds II – Digital Deluxe Content
 • Two Worlds II – CoT Soundtrack
 • Two Worlds II – Echoes of the Dark Past Soundtrack
 • Two Worlds II – Echoes of the Dark Past 2 Soundtrack

info

THIS IS A STAND ALONE SINGLE PLAYER VERSION OF THE DLC “SHATTERED EMBRACE” for “Two Worlds II” (It does not require the main game and no prior experience with Two Worlds titles is needed, but it is only recommended for experienced RPG Players).

Picking up immediately after the events of “Call of the Tenebrae”, you and your companions are stunned when the mythical, long lost Elves suddenly resurface on a remote island! But surprise quickly turns to alarm as the Elves reemergence brings a secret from the past with sinister echoes of the Tenebrae Order’s ancient evil! Now, with evil bearing down on the land and the unity of the races broken, the Shattered Embrace may spell doom for all of Antaloor!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10

Processor: Intel/AMD Dual Core CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Shader 3.0 @ 512 MB RAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 20 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 / 10

Processor: Intel/AMD Multi Core CPU

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Shader 4.0 @ 1.5 GB RAM

DirectX: Version 10

Storage: 25 GB available space

Sound Card: with 5.1 Support

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code