دانلود بازی UBERMOSH OMEGA REDUX برای کامپیوتر


طرفداران بازی های آرکید می توانند با بازی UBERMOSH OMEGA خاطرات خوب خود را زنده کنند و دوباره نبردهای اکشن و بی وقفه بازی را تجربه کنند. حدود ۵ سال طول کشید که سازندگان بتوانند بازخورد بازیکنان خود را در مورد این سری دریافت کنند و در نهایت هم شاهد یکی سخت ترین بازی های این سبک بودیم. امگا نسخه آخر این مجموعه است که داستان را به مراحل نهایی خودش می برد و می توانید با تجربه یکی از بهترین گیم پلی های این مجموعه، ماموریت نهایی خود را به سرانجام برسانید. سازندگان اعلام کرده اند که این بهترین نسخه این مجموعه است و در طول توسعه دست از پیشنهادات و ایده های طرفداران خود برنداشته اند. مبارزات بازی به صورت بالا به پایین خواهد بود و می توانید با انتخاب یک شخصیت مقدس، به نبرد نهایی اعزام شوید. گرافیک بازی بسیار ساده است و شما را در حالی نشان می دهد که در گودالی حبس شده اید. گیم پلی بازی طراحی ریز و منطقی دارد و هیچ گاه در توسعه آن افراط صورت نگرفته است.

UBERMOSH OMEGA REDUX PC-PLAZA

دانلود-بازی-UBERMOSH-OMEGA

بازی UBERMOSH OMEGA در زمینه موسیقی عملکرد بسیار خوبی دارد و ترک های محبوب این سری در آن گذاشته شده است. انتخاب با شما است و می توانید با یک طرح استراتژیکی درست، دشمنان خود را شکست دهید. شباهت زیادی بین این نسخه با ورژن های پیشین دارد و والتر ماچادو سعی کرده است که بازی از ریشه های خودش دور نشود. تجربه بصری بازی بسیار عالی است و طول آن، هیچگاه دچار لگ و افت فریم نخواهید شد. می توانید سوار بر ماشین های کشتار، روند امتیازگیری خود را بالا ببرید و در نهایت با باس فایت ها روبرو شوید. سرعت در این هنگام بالاتر می رود و دشمنان هم شدت حملات خود را بیشتر می کنند. حرکات ممتد در بازی اهمیت بسیار بالایی دارد و درغیر این صورت سریع زمین گیر خواهید شد.

info

It took 5 years of tweaking and awesome community feedback to develop the arcade series UBERMOSH. UBERMOSH:OMEGA, the final volume of the series, is the apex of the “90 seconds gun-fueled pit” concept. Over 4k sprites, rich sound design and fine-polished gameplay made a short but very intense retro-arcade experience.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 3.5 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 1 GB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 800 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code