دانلود بازی Vampire The Masquerade Shadows of New York برای کامپیوتر


بازی Vampire The Masquerade Shadows of New York شما را در یک خون آشامی قرار می‌دهد که از جامعه طرد شده‌اید و به‌عنوان یک زندانی سیاسی بی‌ارزش در جامعه خطاب می‌شوید. شما مهاجری هستید که ریشه‌ای در شهر مهاجران ندارید و تفریح‌تان نیز، روشن کردن سیگاری در گوشه‌ای از خیابان‌ها است. احساسات شما رفته رفته به‌سمتی سوق پیدا می‌کند که گویا محکوم به فنا شده‌اید و هیچ چیز نمی‌تواند شما را نجات دهد. صداهای زیادی به گوش‌تان رسیده و نفرین‌های خون آشامی را به شما یادآور می‌شود. حال شما باید با این حس و حال‌ها مقابله کرده و حالت طبیعی خودتان را دوباره بازیابی کنید. همه چیز به شما بستگی دارد و باید مانند یک رهبر بزرگ عمل کنید. پایان وحشتناک خود را با تاخیر مواجه کرده و اجازه ندهید که یک اشتباه دیگر، شما را از نبرد برای بازگشت به دنیا دور کند. از دام‌های زندگی خود درس عبرت بگیرید و سعی کنید که مانند یک رهبر بزرگ، ابتدا پشیمانی را بهتجربه کرده و سپس دوباره برای بازگشت خود تلاش کنید.

Vampire The Masquerade Shadows of New York PC-CHRONOS | GOG

دانلود-بازی-Vampire-The-Masquerade-Shadows-of-New-York

بازی Vampire The Masquerade Shadows of New York براساس یک رمان بصری ساخته شده است و در جهان بزرگی روایت می‌شود. این بازی را می‌توان یک بسته الحاقی مستقل دانست که ماهیت کلی آن به نسخه‌ی رومیزی این مجموعه بازمی‌گردد. وظیفه‌ی شما کاملا مشخص است و باید با دیدار شخصیت‌ها و مکان‌های جدید، صفوفی از دشمنان خود را از بین ببرید. مراقب باشید، چرا که فراموشی همیشه در کمین شما است و می‌تواند تمامی هدف‌های شما را به‌یکباره از بین ببرد. باید باهوش عمل کرده و اجازه ندهید که از مسیر اصلی به‌دور باشید. ذهن خود را شکل داده و سرنوشت خود را تعیین کنید. از تعریف کردن خودداری کنید و سعی کنید در همه‌ی مبارزات بی‌طرف باشید. باید توانایی‌های خود را به رخ همگان کشیده و اجازه ندهید که کسی انتخاب و نحوه‌ی تفکر شما را زیر سوال ببرد.

info

You’re a nobody. An outcast in your own vampiric sect. A political prisoner of no particular value. An immigrant who never found her roots in a city of immigrants. A chainsmoker whose favorite pastime is staring blankly at the streets through the windows of a fast food joint at 4AM. The sinking feeling in the pit of your stomach tells you that you’re doomed, and distorted voices from the shadows seem to agree. The curse of your clan makes interacting with everyday technology difficult. Dissociation is your natural state.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 SP1

Processor: Dual Core 3 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: ​1 GB VRAM OpenGL 2.1+

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه CHRONOS:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. حتما بازی را در یک مسیر کوتاه مثلا D:Games اکسترکت کنید.

3) محتوای درون پوشه Crack را در فولدر بازی خود کپی و جایگزین کنید.

4) توسط فایل اجرایی “VtM Shadows of New York.exe” بازی را به صورت Run as Administrator اجرا نمایید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code