دانلود بازی Verdun برای کامپیوتر


بازی Verdun داستان بین سال‌های ۱۹۱۴ و ۱۹۱۸ را در حالی روایت می‌کند که یکی از خونین‌ترین درگیری‌های تاریخ در آن رخ داده بوده است. این نبرد تاریخی در جعبه غربی صورت گرفته و این بازی نیز با الهام از نبرد وردون در سال ۱۹۱۶ ساخته شده است. گفتنی است است که این بازی اول شخص شوتر را می‌توانید با تنظیمات واقع بینانه جنگل جهانی اول تجربه کرده و ماهیت شرارت بار این جنگ و طرفین آن را به خوبی درک کنید. شما با سرنیزه، تفنگ‌های خاص و نارنجک به سراغ دشمان خود خواهید رفت و می‌توانید با کسب مهارت بیشتر، در بخش چند مفره بازی نیز حضور داشته باشید. ویژگی‌های تاریکی در این بازی رعایت شده است و سلاح‌های واقعی، لباس‌ها، گورهای وحشتناک و نقشه‌های مبتنی بر همین جنگ را در بازی خواهیم دید. بازی از یک حالت پویا نیز برخوردار است و نبرد فرانسه و بلژیک در آن شبیه سازی شده است. این بخش دارای ۶۳ بازیکن دیگر به همراه شما خواهد بود . نبردی سرتاسر هیجان انگیز خواهیم داشت.

Verdun PC-PLAZA

دانلود-بازی-Verdun

بازی Verdun از گیم‌پلی خاص جنگ جهانی اول تبعیت می‌کند و فیزیک واقع گرایانه‌ای در سلاح‌ها نیز شاهد هستیم. همه چیز به خوبی کار شده است و بنابراین شلیک و هدف گیری با این سلاح‌ها کار آسانی نیست. می‌توانید از گازهای سمی نیز استفاده کرده و اثرات توپ‌های وحشیانه این جنگ را داشته باشید. گیم پلی شوتر اول شخص این بازی متشکل از یک سیستم تاکتیکی است و ۱۵ نوع جوخه مختلف در آن حضور خواهند داشت. نبردهای واقعی در سنگر اصلی روی می‌دهد و به‌نوعی خط مقدم شما در نبردهای آنلاین خواهد بود. جبهه‌ها طراحی مشابه جنگ جهانی اول را دارند و نمایانگر برخی از تئاترهای کلیدی خواهند بود که همه‌ی ما از جنگ جهانی اول بیاد داریم، یا حداقل در مورد آن‌ها مطالبی را شنیده‌ایم. تاکتیک‌های بازی بسیار جذاب است و مهارت مبتنی بر سلاح‌ها و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها خواهد بود.

info

The game takes place on the Western Front between 1914 and 1918, in one of the bloodiest conflicts in world history – inspired by the infamous Battle of Verdun in 1916.

Verdun is the first multiplayer FPS set in a realistic World War One setting, the game which started the WW1 Game series. The vicious close quarters nature of trench warfare means that skill with a bayonet can be as vital as good aim with a rifle.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8/10

Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 960M / Radeon HD 7750 or higher, 1GB video card memory

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 12 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code