دانلود بازی VirtuaVerse v1.31 برای کامپیوتر


در آینده‌ای نه‌چندان دور، یک هوش برتر در بین فناوری هوش مصنوعی ارجحیت خواهد داشت. جامعه در حال انتقال به یک واقعیت دائمی و یکپارچه متصل به یک شبکه عصبی واحد است و به‌طور مداوم با پردازش داده‌های شخصی، تجربه کاربر را بهینه می‌کند. در بازی VirtuaVerse شخصیت نیتن را داریم که در نقش قاچاقچی سخت‌افزارهای اصلاح‌شده و نرم‌افزارهای کرکی فعالیت می‌کند. او زندگی خودش را خارج از شبکه پیاده‌سازی کرده است و از یک هدست AVR برای کنترل کارهایش استفاده می‌کند. او می‌تواند واقعیت را از جنبه‌ای دیگر مشاهده کرده و از معدود افرادی باشد که جهان هوش مصنوعی را درک می‌کند. یک روز صبح نیت از خواب بیدار شده و با یک آپارتمان خالی روبرو می‌شود. در این آپارتمان تنها یک پیغام رازآلود وجود دارد که در آینه حمام قرار داده شده است.

VirtuaVerse v1.31 PC-GOG (I_KnoW)

دانلود-بازی-VirtuaVerse

مطالب مرتبط

در ادامه‌ی داستان بازی VirtuaVerse داریم که نیتن پس از اینکه هدست خود را به‌صورت اتفاقی می‌شکند، در صدد یافتن اتفاقاتی است که برای جی افتاده است. او در این راه به سفری غیرقابل باور اعزام می‌شود و قرار است که با گروه‌های هکر و اصناف درگیر شود. آن‌ها سردم داران صنعت AVR هستند و نیتن برای اولین بار کسانی را ملاقات خواهد کرد که مثل خودش در این راه خبره هستند. نیتن در این سفر با قبرستانی از سخت‌افزارهای از کار افتاده روبرو می‌شود.

گویا با یک تپه‌ی باستانی دیجیتالی روبرو هستیم که در برابر شکل گیری واقعیت مجازی مقاومت می‌کنند. نیتن در این شهر مخوف باید سر از همه چیز دآورده و علت ناپدید شدن جی را متوجه شود. همه چیز گویا در این هدست واقعیت مجازی روی می‌دهد و افرادی قصد اقدام‌های شرارت‌بار علیه وی و خانواده‌اش را دارند. گیم‌پلی بازی جذاب و متفاوت است و علاقه‌مندان به تکنولوژی هوش مصنوعی بیشترین لذت را از آن خواهند برد. گرافیک بازی هم تفاوت آشکاری با دیگر آثار دارد و تناسب جالبی با دنیای واقعیت مجازی خواهد داشت.

info

In a future not-so-far-away, one superior intelligence prevails above all other AI. Society is migrating to a permanently-integrated reality connected to a single neural network, continuously optimizing user experience by processing personal data.

An outsider, Nathan, makes a living off-the-grid as a smuggler of modded hardware and cracked software. Geared with a custom headset, he is among the few that can switch AVR off and see reality for what it truly is. Nathan shares an apartment with his girlfriend Jay, a talented AVR graffiti artist whose drones bit-spray techno-color all over the city’s augmented space.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2 Ghz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD 3000

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code