دانلود بازی Werewolf The Apocalypse Heart of the Forest برای کامپیوتر


بازی Werewolf The Apocalypse Heart of the Forest شما را به اعماق بیابانی در مرکز اروپای مدرن خواهد برد. این مکان جایی است که محافظت طبیعت، یک جنگ قدیمی را علیه نیروهایی که قصد تخریب طبیعت را دارند، انجام می‌دهند. شما در نقش مایا حضور دارید و به امید ریشه یابی خانواده‌ی خود در لهستان به این نبرد وارد شده‌اید. مایا تلاش می‌کند که اصل و نسب خود را پیدا کرده و در مورد خود بیشتر بیاموزد. او اسرار تاریک خانواده‌ی خودش را کشف می‌کند و حقایق پنهانی را در مورد آخرین بیابان اروپای مرکزی پیدا می‌کند.

این اطلاعات راز و رمزهای عجیبی را برای وی فاش کرده است و دنیای واقعی را برایش به مکانی عجیب تبدیل می‌کند. افسانه‌ها و سنت‌های محلی کم کم خودشان را نشان می‌دهند و با جهان و تاریخی روبرو می‌شویم که در مرز لهستان و بلاروس جریان دارد. شما خواهید دید که طبیعت چگونه از طریق تکنولوژی، با حرص و طمع انسان درگیر می‌شود و باید دید که بدون کمک ما می‌تواند زنده مانده و بر نیروهای تاریکی غلبه کند یا خیر. بازی Heart of the Forest از یک سیستم نقش آفرینی جذاب بهره می‌برد و بازیکن برای اولین بار می‌تواند یکی از نسخه‌های بازی گرگینه را در کامپیوتر تجربه کند.

Werewolf The Apocalypse Heart of the Forest PC-GOG | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Werewolf-The-Apocalypse-Heart-of-the-Forest

در بازی Werewolf The Apocalypse Heart of the Forest مکانیسم افسانه‌ای مجموعه را بار دیگر می‌بینیم و از یک جهان و دنیای تاریکی اقتباس شده است. تجربه‌ی کلاسیک نقش آفرینی در انتظار شما است و در کنار آن روایتی تاریکی از رمان‌های مرموز دوران را نیز خواهیم داشت. بازی سبک هنری بسیار زیبایی دارد و شخصیت‌های مصور از دنیای رمان‌ها به بازی وارد شده‌اند. تصاویر و مکان‌های واقعی در بازی به نمایش درآمده و کاربر همزادپنداری جذابی با تخلیات خود خواهد داشت. انتخاب‌های سختی پیش روی شما قرار دارد و باید عواقب چشمگیر آن را نیز بر ویژگی‌های شخصیتی خود در نظر داشته باشید.

info

Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest throws you deep into a primeval wilderness in the center of modern Europe. It’s where the protectors of nature wage their ancient, neverending war against the forces of destruction.

You play as Maia, who comes to Poland hoping to trace her family roots. Trying to learn more about her ancestry, she will discover her family’s dark secrets and reveal hidden truths about the last wilderness of Central Europe.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)

Processor: Dual core or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel® HD 4400 or better

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را توسط آخرین ورژن WinRar اکسترکت کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code