دانلود بازی Willy Morgan and the Curse of Bone Town برای کامپیوتر


بازی ماجراجویانه “ویلی مورگان و نفرین شهر استخوانی” اثری معمایی بوده که گیم‌پلی آن به‌صورت اشاره‌وکلیک روایت می‌شود. داستان بازی در ۱۰سال پیش شکل گرفته است، شبکه‌ای پیچیده از اسرار منتظر شما هستند تا آن ها را برملا کنید. شهر غیرعادی که مملوء از دزدان دریایی است و آیتم‌های جذاب زیادی در سرتاسر آن نهفته. همراه با Willy به دنبال سرنخ‌ها بوده، اشیاء مهم را برای خود جمع کنید، با افراد این شهر تعامل کنید و سرگذشت پدر ویلی را کشف نمایید. بازی Willy Morgan and the Curse of Bone Town سفری ماجراجویانه، دوست‌داشتنی و هوشمندانه را به شما تقدیم می‌کند که فضای گیم‌پلی آن از آثار کلاسیک این سبک پیروی می‌کند.

Willy Morgan PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Willy-Morgan-and-the-Curse-of-Bone-Town

بازی Willy Morgan سعی کرده تا سبک کلاسیک اشاره‌وکلیک را با گرافیک‌های سه‌بعدی کارتونی و کاملا مدرن ادغام کند و تجربه‌ای جدید را به گیمرها منتقل نماید. اتمسفر بازی رویاپردازانه است، فضای شوخ‌طبعی و آزادی در تصمیم و مراجعه به بخش‌های مختلف گیم‌پلی، به شما اجازه می‌دهد تا تجربه‌ای مشابه و مدرن از آثار موفقی چون Monkey Island را مجدد داشته باشید. داستان بازی با گفت‌وگوهای جذاب و معماهای چالش برانگیز به‌مرور برای شما فاش خواهد شد. تمامی انرژی خود را بر روی مشاهده درست آیتم‌ها در محیط بازی و قوه‌ی تخیل خود بگذارید که این دو مورد، مهم‌ترین ابزار شما در موفقیت و پیشرفت بازی خواهند بود. در ضمن، بازی ویلی مورگان از گیم‌پلی غیرخطی بهره‌مند است. یعنی شما قرار نیست محدودیتی در مراجعه به بخش‌های مختلف یا جمع‌آوری آیتم‌ها داشته باشید و سفر ماجراجویانه‌ی شما هیچ محدودیتی نخواهد داشت.

info

Willy Morgan is a third-person adventure game, set in a fantasy pirate-themed world with a modern touch. Combining the traditional point-and-click genre gameplay with a unique cartoon 3D graphics, Willy Morgan has the dreamy atmosphere, the humor and the freedom to explore typical of timeless classics such as Monkey Island.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit

Processor: 2 GHz CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel® HD Graphics 4400

DirectX: Version 9.0c

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2 GHz CPU

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 660

DirectX: Version 9.0

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code