دانلود بازی Wintermoor Tactics Club برای کامپیوتر


بازی Wintermoor Tactics Club داستانی در مورد فانتزی‌های بیادماندنی دوران دبیرستان بوده و گیم‌پلی بازی از تاکتیک‌های RPG و رمان‌های بصری الهام گرفته است. آلیشیا شخصیتی است که دوران سختی را در آکادمی وینترمور گذرانده است و حال برای رهایی از حس‌های بد آن، سعی دارد که امیدش برای تبدیل شدن به قهرمانان خیالی را به واقعیت تبدیل کند. شما باید پرده از رمز و رازهای بسیاری برداشته و به واقعیت رنگ و بوی دیگری اعطا کنید. استراتژی شما باید آزمایش صحیح دوستان و دست‌یابی به قدرت‌های برتر باشد. ۷ کاراکتر برای این منظور در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید از آن‌ها در نبردها بهره ببرید. بیش از ۴۰ نبرد خاص در بازی وجود دارد که ده‌ها بار می‌توانید آن‌ها را با شخصیت‌های مختلف تجربه کنید. فراموش نکنید که گیم‌پلی بازی شباهت زیادی به رمان‌های بصری دارد و گرافیک بازی هم هماهنگی بسیاری با آن دارد. می‌توانید از بین لباس‌های دبیرستانی، مانند کاراگاهان روانی یا سلطنت طلب لباس پوشیده و در نهایت به نبردهای اصلی بروید.

Wintermoor Tactics Club PC-Razor1911

دانلود-بازی-Wintermoor-Tactics-Club

مطالب مرتبط

در ادامه‌ی بازی Wintermoor Tactics Club، باید دوستان جدیدی برای خود پیدا کرده و مشکلات شخصی خود را برطرف کنید. این دوستان می‌توانند کم کم رشد پیدا کرده و قدرت‌های خیالی خودشان را نیز بهبود دهند. باشگاه شما کم کم رشد پیدا خواهد کرد و بدین ترتیب می‌توانید به هدف نهایی خود برسید. سلاح مخفی آن‌ها همان تفکرات خیالی آن‌ها است و می‌توانند با ذهن خود، هرکاری را تبدیل به واقعیت کنند. باشگاه آن‌ها هنوز در مرحله‌ی ابتدایی قرار دارد و آن‌ها برای شکل دادن صحیح به آن، باید افراید زیادی را جمع کرده و از خیال آن‌ها به ‌خوبی استفاده کنند. هر شخص می‌تواند قدرت خاصی داشته باشد و از آن برای محافظت از باشگاه استفاده کند. بدین ترتیب بازی موفق می‌شود که فانتزی‌های دوران دبیرستان را برای بسیاری از بازیکنان تداعی کند.

info

Wintermoor Tactics Club is a story about surviving high school, with gameplay inspired by tactics RPGs and visual novels. It was hard enough for Alicia at the famed Wintermoor Academy before it erupted into a snowball war! Now her club’s only hope is to transform from nerdy nobodies into fantasy heroes.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+, 8, 10
Processor: SSE2 instruction set support
Memory: 1024 MB RAM
Graphics: Non-integrated graphics card
DirectX: Version 10
Storage: 2000 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code