دانلود فصل اول انیمیشن Crossing Swords S01 (2020)


انیمیشن-Crossing-Swords-2020

نام انیمیشن: Crossing Swords – شمشیرهای متقابل

سال انتشار: ۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن، کمدی، فانتزی

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۲۴دقیقه

کیفیت: WEBRip 1080p / WEBRip 720p

وضعیت پخش: اتمام فصل اول

زیرنویس فارسی: دارد، فصل اول به صورت کامل

زیرنویس انگلیسی: دارد، فصل اول به صورت کامل

IMDB

انیمیشن Crossing Swords در مورد دهقان خوش قلبی است که در اندیشه‌ و رویا، خودش را به‌عنوان شوالیه‌ای می‌بیند که در یک قلعه سلطنتی به‌عنوان ارباب حکمرای می‌کند. اما رویا به‌تنهایی نمی‌تواند او را تبدیل به قهرمانی کند که انتظارش را دارد. این رویا تبدیل به ماجراجویی بزرگی می‌شود که شخصیت‌های زیاد از دوستان وی در آن حضور دارند و قلعه‌ی بزرگ ماجرا، به محلی برای نبردهای سهمگین بین گروه‌های مختلف می‌شود. این انیمیشن بزرگسالانه از دیالوگ‌های جالب و خنده‌داری تشکیل شده است که شما پای خود میخکوب می‌کند. این دهقان خوش قلب ماجرای ما، در تلاش برای تبدیل شدن به پادشاهی بزرگ است و در این راه هم راه سختی را پیش رو دارد.

این انیمیشن گنجینه‌ای از ظرافت را برای شما به نمایش می‌گذارد. کمدی جدید شبکه‌ی هولو سرشار از فرهنگ گره خورده پاپ است و تماشای آن برای مخاطب لذت بخش خواهد بود. محدوده پادشاهی که در این انیمیشن تعریف می‌شود، اعضای خانواده سلطنتی و مینیون‌های اطراف آن‌ها را با ویژگی‌های خاصی به مخاطب نشان داده و طبقه‌ی ساده‌ی کشاورزان و دهقان‌ها را در چنین سطحی به‌نمایش می‌گذارد. سمت و سوی انیمیشن به‌جایی کشیده می‌شود که مخاطب نیز همراه با شخصیت‌ها احساس می‌کند که در تخیل خودشان گرفتار شده و یک افسانه کلاسیک را به نظاره نشسته‌اند. همه‌ی اتفاقات رخ‌ داده غیرقابل پیش بینی است و بدون تقلید از آثار موفق این روزهای تلویزیون، توانسته است که احساس یکسانی را در مخاطبین خود شکل دهد. دیدن کشف لحظه لحظه اتفاقات این انیمیشن واقعا جذب است و مخاطب هر لحظه می‌تواند با صحنه‌های شوکه کننده روبرو شود. فضای گرافیکی جذاب انیمیشن هم دلیلی شده است که مخاطب بتواند تفاوت آن را از دیگر آثار انیمیشنی احساس کرده و با آن خو بگیرد.

info

A good-hearted peasant dreaming of knighthood becomes a squire at the royal castle. But his dream job isn’t everything he’d hoped it would be.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code