دانلود فصل بیست و نهم تخت گاز Top Gear S29E01 (2020)


دانلود فصل بیست و نهم تخت گاز Top Gear S29E01 (2020)دانلود فصل ۲۹ مستند تخت گاز – Top Gear Season 29

قسمت اول از فصل ۲۹م اضافه شد

فصل 29 مستند Top Gear

فردی فلینتوف، کریس هریس و پدی مک گوینس با فصل بیست و نهم مستند تخت گاز (به‌انگلیسی: Top Gear) بازگشته‌اند تا از زاویه‌های جدیدی ما را به دنیای ماشین‌سواری و اتومبیل‌های برتر جهان ببرند. آن‌ها بار دیگر در استودیو حضور خواهند داشت تا به موضوعات مختلف حوزه رانندگی پرداختی و صحبت‌ها و نمایش‌های جدیدی برای مخاطبین داشته باشند. آن‌ها شهرهای جدیدی برای گشت و گذار دارند و این‌بار با شهر پدی و بررسی سه اتومبیل جدید ما را همراه خواهند کرد. قرار است که یک آزمایش ۲۴ ساعته در اولین قسمت ماجرا شاهد باشیم و بدون اینکه زمان را تلف کنند، این ماجراجویی بزرگ را شروع می‌کنند. آن‌ها با انرژی و شور تمام این سفر را به شهر پدی شروع می‌کنند و کریس در ادامه ما را با آزمایش سوپر اسپرت جدید فراری همراه خواهد کرد.

این‌ها تنها شروع ماجرا است و با Top Gear Season 29 سفرها و ماجراجویی‌های دیگری را با سه شخصیت محبوب سری تجربه خواهیم کرد. مستند تخته گاز با قسمت‌های ویژه و سه مجری محبوب همه ساله از شبکه BBC پخش شده و ماشین‌های جدید از برندهای محبوب را به نمایش می‌گذارد. با بررسی این ماشین‌ها با نقاط ضعف و قوت آن‌ها آشنا خواهیم شد و در کنار آن بخش‌های فان و خنده‌دار با حضور شخصیت‌های محبوب و سلبریتی‌ها را نیز خواهیم داشت. این فصل با تاثیرپذیری از ویروس کرونا، حال و هوای ویژه‌ای به خود گرفته است و باید دید که دنیای خودرو با چه تغییراتی روبرو شده است. علاقه‌مندان مستند Top Gear می‌توانند خودشان را آماده کرده و به تماشای بیست و نهمین فصل از این سری بنشینند. خودروهای اسپرت، لوکس و مدرن بار دیگر بخش مهمی از قسمت‌های مختلف این فصل را تشکیل می‌دهند و هر هفته می‌توانید منتظر پخش آن‌ها باشید. تیم دانلودها نیز همزمان با پخش و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را برای دانلود در اختیار شما قرار خواهد داد.

info

Freddie Flintoff, Chris Harris and Paddy McGuinness return with a new drive-in studio. They also visit Paddy’s home town of Bolton to test three new company cars by spending 24 hours in them – with no getting out. And Chris heads to Italy to test the blistering Ferrari SF90 supercar.

رمز فایل: ahledl.ir

گزارش شما ارسال شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code